Šéfkuchár

TRINITY HOTELS, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
2 500 - 4 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností na danej pracovnej pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Je gastronómia nielen spôsobom zarábania peňazí, ale aj Vašou vášňou?
- Ste nespokojný s Vašim súčasným zamestnaním a hľadáte seriózneho zamestnávateľa s ľudským prístupom?
- Zaujímajú Vás nové trendy v gastronómii a ich aplikácia v praxi?
- Chcete profesionálne rásť v štvorhviezdičkovom hoteli, ktorý je súčasťou jedinečnej slovenskej hotelovej siete?
- Ste kreatívny?

Ak sú Vaše odpovede kladné, tak možno hľadáme práve Vás a radi Vás privítame v našom tíme.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
• zodpovednosť za celkový chod kuchyne, vedenie tímu
• efektívne riadenie a organizovanie prác na prevádzke, súčasťou práce je kontrola kvality a práce kuchárov
• dozeranie nad prípravou jedál
• samostatná príprava hotových jedál a jedál na objednávku
• zabezpečenie gastronomických spoločenských podujatí, banketov, recepcií a pod.
• zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín, dodržiavanie technologických postupov prípravy jedál, dodržiavanie hygienických predpisov a nariadení
• sledovanie stavu zásob a ekonomické narábanie so surovinami
• sledovanie nových trendov v gastronómii, príprava a tvorba menu a sezónnych menu, tvorba receptúr, inovácie, dizajn jedál
• vedenie kurzov v kulinárskom štúdiu Foodie
• spolupráca s manažérmi prevádzok

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA.
PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!
- Korektné a seriózne odmeňovanie cez výplatnú pásku
- Príležitosť naučiť sa veľa nového a získať potrebné skúsenosti
- Práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí
- Výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja
- Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie
- Možnosť využívať hotelové športové a relaxačné služby
- Bezplatnýpobyt pre 2 osoby v jednom z hotelov siete TRINITY 1-krát za rok
- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v hotelovej sieti TRINITY

Chcete patriť do nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom, aby ste nám uľahčili rozhodovanie a dokázali nám, že ste tá pravá osoba na toto miesto.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujete svoj súhlas spoločnosti TRINITY HOTELS, s.r.o., Slnečné jazerá – sever 2561, 903 01 Senec, IČO: 47 038 705, aby spracovávala Vaše osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja t.j. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť za účelom výberového konania bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia/šéfkuchár

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 ročná prax na pozícii šéfkuchára alebo na pozícii Sous- chef.

Sme hotelová sieť, ktorú tvoria tri hotely v regiónoch západné, stredné a východné Slovensko.
Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;).
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-). Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Kačáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4807029  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac