Švédsko - Konzultant pro podporu plánování povrchové těžby

Trigorn s.r.o.

Place of work
Abroad - Others
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Místo:

Těžební oblast Kiruna / Svappavaara // severní Švédsko

Objem těžby: 15 Mton/rok

Náplň práce:

- Sledování a vyhodnocování dat těžebních procesů

- Podpora řízení kvality těženého materiálu

- Tvorba vstupních dat těžebních bloků pro systém CAT MineStar

- Spolupráce s oddělením plánování a geologie

- Výpočty objemů a hmotností materiálu

- Podpora střednědobého plánování těžby

Požadujeme:

- Zájem o práci v těžebním průmyslu v subarktickém klimatu severního Švédska

- VŠ vzdělání v oboru důlní inženýrství, geodézie nebo geologie (Bc. a vyšší)

- Angličtina slovem i písmem

- Znalost 2D kreslení v Bentley Microstation

- Analytické myšlení

- Pokročilá znalost MS Excel

Výhodou, ne však podmínkou:

- Švédština

- Základní znalost programu Maptec Vulcan

Nabízíme:

- Odpovídající platové ohodnocení

- Práce na velkém projektu s nejmodernějšími technologiemi

- Podpora při zaškolení (kolegové přímo na pracovišti)

- Profesní rozvoj v oblasti těžebního průmyslu

- Zajištění ubytování a dopravy

- Možnost spolupráce na dalších projektech podpovrchové těžby a tunelování

Information about the selection process

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

University education (Master's degree)
ID: 3134127  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.