Information about the position

Place of work
Abroad - Others
Contract type
full-time
Trigorn s.r.o.

www.trigorn.com

Švédsko - Konzultant pro podporu plánování povrchové těžby

Místo:

Těžební oblast Kiruna / Svappavaara // severní Švédsko

Objem těžby: 15 Mton/rok

Náplň práce:

  • Sledování a vyhodnocování dat těžebních procesů

  • Podpora řízení kvality těženého materiálu

  • Tvorba vstupních dat těžebních bloků pro systém CAT MineStar

  • Spolupráce s oddělením plánování a geologie

  • Výpočty objemů a hmotností materiálu

  • Podpora střednědobého plánování těžby

Požadujeme:

  • Zájem o práci v těžebním průmyslu v subarktickém klimatu severního Švédska

  • VŠ vzdělání v oboru důlní inženýrství, geodézie nebo geologie (Bc. a vyšší)

  • Angličtina slovem i písmem

  • Znalost 2D kreslení v Bentley Microstation

  • Analytické myšlení

  • Pokročilá znalost MS Excel

Výhodou, ne však podmínkou:

  • Švédština

  • Základní znalost programu Maptec Vulcan

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení

  • Práce na velkém projektu s nejmodernějšími technologiemi

  • Podpora při zaškolení (kolegové přímo na pracovišti)

  • Profesní rozvoj v oblasti těžebního průmyslu

  • Zajištění ubytování a dopravy

  • Možnost spolupráce na dalších projektech podpovrchové těžby a tunelování

Contact

Company address
Blanická 1008
12000 Praha

ID: 3134127   Dátum zverejnenia: 17.7.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.