Geodetické práce ve Švédsku

Trigorn s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česko – švédská společnost Trigorn hledá geodetické pracovníky na trvalý pracovní poměr. Jedná se o práci na území Švédska.

Zaměřením je převážně inženýrská geodézie v podobě vytyčování a kontrolního zaměřování při stavbě budov, mostů, silnic, ocelových konstrukcí (důlních výtahových věží, jeřábových drah, atd.), laserového skenování tunelů, hald důlních těles, vytyčování čeleb tunelů atd...

Vhodné pro lidi ochotné cestovat.

Práce je většinou koncipována jako směnný provoz (např. 14 dní práce / 14 dní volno), ale možnosti jsou závislé na typu projektu. Někdy je potřeba, zejména v počátku projektu, zůstat na severu déle pouze s možností prodlouženého víkendu doma (1 - 3 měsíce).

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v oboru; praxe vítaná

- středoškolské vzdělání v oboru; praxe vyžadována

- angličtina na komunikativní úrovni

- samostatnost, schopnost orientace v cizím prostředí

- zkušenosti s různými typy geodetických softwarů a přístrojů

- ŘP – B

- trpělivost a pracovitost

- nástup ihned!

Nabízíme:

- trvalý pracovní poměr – platové ohodnocení –> začíná na 40 000 Kč/měsíc netto. Dle zkušeností, dovedností a zásluh u firmy se mzda zvyšuje každý půlrok.

- placené cesty na projekt a z něj, placené ubytování na projektu, placené veškeré pracovní nástroje, oblečení...

- možnost různorodých geodetických prací

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3068357  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.