Vedúci finalizačných operácií

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je významná strojárska spoločnosť známa svojimi vysoko kvalitnými výrobkami, hľadáme skúseného Vedúceho finalizačných operácií na RANNÉ ZMENY. Spoločnosť je známa svojim stabilným a dlhoročným pôsobením na trhu a medzi jej zákazníkov patria špičkové svetové značky zo strojárskeho, elektrotechnického a automobilového priemyslu.

Na túto pozíciu hľadáme zodpovedného kandidáta, ktorý je tímový hráč, no nebojí sa samostatne rozhodovať. Je komunikatívny a vie správne viesť a namotivovať svoj tím. Dodržiavanie termínov a kvalita výrobkov sú jeho prioritou. Vhodný kandidát má analytické a technické myslenie a sám prináša nápady na vylepšenie procesov. Hľadáme vedúceho so skúsenosťami a so zmyslom pre detail, ktorý svojou odvahou a inovatívnym prístupom dokáže posunúť výrobné procesy na vyššiu úroveň.

Hlavnou náplňou práce bude najmä:

- zodpovednosť za plánovanie a riadenie výroby,
- organizácia práce s dôrazom na kvalitu a termíny objednávok pre klientov,
- optimalizácia procesov opracovania za účelom dosiahnutia maximálnej flexibility, produktivity a optimalizácie nákladov,
- koordinácia činností pri zavádzaní novej výroby.

​Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V začiatkoch mu budú oporou skúsenejší kolegovia a rovnako aj nadriadení.​

- práca v stabilnej spoločnosti s pevným zázemím a dobrým menom,

- 13. a 14. plat,

- príspevok na stravné,

- príspevok do DDS,

- ostatné benefity budú prezentované kandidátom na pohovore.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je úspešná a stabilná spoločnosť, ktorá je inovatívnym lídrom v oblasti výroby kovových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, hutníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Na tejto pozícii hľadáme kandidáta, ktorý:

- má skúsenosti v oblasti plánovania a riadenia výroby (strojárstvo veľkou výhodou),

- je schopný efektívne zorganizovať prácu,

- vie samostatne rozhodovať,

- kladie dôraz na detail a kvalitu výrobkov,

- je schopný identifikovať problémy a hľadať efektívne riešenia,

- vie komunikovať a efektívne viesť svoj tím.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Srnková
Tel.: +421940719633
E-mail: poslať životopis
ID: 4827010  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac