Elektrikár - elektroúdržba v strojárskej výrobe

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy môže byť aj vyššia, bude sa odvíjať od skúseností a predchádzajúcej praxe kandidáta. K nej sú vyplácané aj príplatky za pohotovosť po pracovnej dobe a za pracovné víkendy. Detail odmeňovania bude prezentovaný na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu nášho klienta hľadáme spoľahlivého a zodpovedného kandidáta na pozíciu ELEKTRIKÁR min. §21.

Naším klientom je stabilná spoločnosť, ktorá už niekoľko rokov úspešne pôsobí v oblasti strojárskej výroby. Je popredným výrobcom riešení podľa požiadaviek zákazníka, navrhnutých vlastným tímom konštruktérov.

Hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý zabezpečí výkon preventívnej, bežnej a plánovanej elektroúdržby výrobných a technologických zariadení a okamžité odstraňovanie havarijných stavov. Človeka so skúsenosťami, na ktorého sa dá vždy spoľahnúť.

Vhodný kandidát na túto pozíciu je samostatný elektrikár, ktorý má osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhl. § 21 (§22, 23 je vítaný) a prax na takejto pozícii min. 3 roky. Je samostatne rozmýšľajúci, dôsledný a šikovný. Zvláda manuálnu prácu, výhodou je ak vie tieto zariadenia aj opraviť. Je zodpovedný a má zmysel pre dobre odvedenú prácu.

​Súčasťou práce na tejto pozícii je aj práca vo výškach a obsluha tlakových nádob a tlakových fliaš.

.​Typické činnosti vykonávané na tejto pozícii, sú:
​• vykonávanie preventívnej, bežnej a plánovanej údržby výrobných a technologických zariadení a okamžité odstraňovanie havarijných stavov
​• preventívne kontroly strojov a zariadení
​• samostatná diagnostika a opravy elektrických strojov a zariadení
​• vedenie prevádzkovej dokumentácie elektrických zariadení
​• podieľanie sa na prácach vyplývajúcich z úloh zabezpečovaných pracovníkmi údržby
​• obsluha žeriavov, viazacích prostriedkov, tlakových nádob
​• vykonávanie ostatných úloh podľa aktuálnych potrieb spoločnosti na základe pokynu svojho nadriadeného, a ktoré sú v súlade so Zákonníkom práce a dohodnutým pracovným zaradením

​V rámci bežnej pracovnej zmeny sa 1x týždenne vykonáva pohotovosť po pracovnej dobe (14:00-20:00) a cca 1x mesačne je pracovný víkend.

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V rámci adaptačného procesu sa oboznámite s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi.

​*Pri práci v tejto spoločnosti budete vždy cítiť dôveru a záujem nadriadených.*​​

​• práca na jednu zmenu
​• dochádzkový bonus za nadštandardnú dochádzku
​• príspevok na dopravu prípade potreby
​• dobrá atmosféra v celej spoločnosti a ľudský prístup k zamestnancom
​• kvartálne odmeny na základe dosiahnutých výsledkov spoločnosti
​• zabezpečené stravovanie priamo v areáli spoločnosti
​• dlhodobo perspektívna práca
​• zabezpečenie kompletného pracovného oblečenia
​• v prípade potreby možnosť ubytovania hradená zamestnávateľom​

akujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je stabilná strojárska spoločnosť, popredný výrobca riešení podľa požiadaviek zákazníka, navrhnutých vlastným tímom konštruktérov od kusových výrobkov až po malosériovú výrobu, investujúca aj do výskumu a vývoja vlastných výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

3

​• samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
​• manuálna a technická zručnosť
​• čítanie výkresov a technickej dokumentácie je samozrejmosťou
​• prax min. 3 rokov
​• presnosť a precíznosť
​• chuť pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení zlepšovacie návrhy a proaktívny prístup k práci​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4821631  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac