Servisný technik predajných automatov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiac+ ročné výkonnostné odmeny. Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a je predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponúkame jedinečnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu SERVISNÉHO TECHNIKA, ktorý vlastní minimálne osvedčenie o odbornej spôsobilosti §21.

​Našim klientom je rodinná firma, ktorá už viac ako 30 rokov ponúka svoje služby zákazníkom na trhu. Sú lídrom na trhu, určujú trendy a aktívne napĺňajú ciele cirkulárnej ekonomiky. Ľudia formujú charakter ich firmy, preto je pre nich dôležité, aby sa u nich ľudia cítili dobre a mohli sa ďalej rozvíjať. Sú hrdí nositelia ocenení " TOP BRAND".

​Ideálny kandidát na tejto pozícii disponuje technickou zručnosťou a má "zdravý sedliacky rozum". Rád si buduje dobré vzťahy a je proaktívny voči zákazníkom. Je flexibilný a chce odborne a osobnostne rásť. Výhodou je čítanie technickej dokumentácie, nie je to však podmienkou, pretože v spoločnosti je priestor na kompletné zaškolenie od teórie po prax.

​Spoločnosť ponúka priestor na sebarealizáciu a oceňujú nové nápady. Sú lojálni voči svojim zamestnancom a dbajú na spokojnosť tak klientov ako aj svojich zamestnancov. V spoločnosti prevláda priateľská atmosféra a všetci ťahajú za jeden povraz.

​Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:

​- výjazdy na miesto dodania automatov
​- príprava na výjazdy
​- servis automatov
​- údržba a odstraňovanie prevádzkových porúch
​- komunikácia s obchodným tímom

​Pre nového člena tímu je pripravená perfektná adaptácia, ktorá je zameraná na pochopenie fungovania spoločnosti a na technickú stránku. Vždy budete cítiť podporu nadriadených a skúsenejších kolegov, na ktorých sa môžete obrátiť.​

​- práca v mladom a rozširujúcom sa kolektíve
​- flexibilná pracovná doba,
​- odborný a osobnostný rast,
​- pravidelné firemné vzdelávanie,
​- firemný mobilný telefón,
​- káva a teplé nápoje ako firemný benefit
​- firemné akcie – teambuildingy, konferencie, Family Day
​- firemné pôžičky pre zamestnancov,
​- vernostné – finančné ohodnotenie na základe odpracovaných rokov
​- celosezónne pracovné ošatenie,
​- zvýhodnené ceny predávaných produktov – kávy, kávovarov atď.,
​- možnosť využitia firemného auta na súkromné účely​

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je rodinná firma a už viac ako 30 rokov ponúka predajné automaty. Ako líder na trhu, určuje trendy a aktívne napĺňa ciele cirkulárnej ekonomiky. Sú hrdí nositelia ocenení " TOP BRAND".
Káva je ich vášeň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

​- aktívny prístup k práci a ochota cestovať po celom území SR
​- vodičský preukaz skupiny B
​- ukončené vzdelanie v odbore elektrotechnika
​- vyhláška 508/2009 minimálne §22 (možné aj dorobenie vo firme počas skúšobnej doby)
​- flexibilita a schopnosť pracovať samostatne​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4802733  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac