Prevádzkovo - výrobný chemik

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta + výkonnostné odmeny + odmeny podľa počtu odpracovaných rokov + ďalšie benefity, ktoré budú prezentované pri osobnom stretnutí. Priemerná mzda je cca 1600Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre Vás chémia nielen prácou, ale aj koníčkom?
​Hľadáme práve Vás!

​​Poďte pracovať pre spoločnosť, ktorej základnými hodnotami sú Spoľahlivosť, Odbornosť, Komplexnosť a 100% súlad s legislatívou.

​Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá sa už viac ako 30 rokov zaoberá komplexným poskytovaním environmentálnych služieb v oblasti odpadového hospodárstva, hľadáme človeka na pozíciu PREVÁDZKOVÝ CHEMIK.

​Ideálny kandidát je človek, ktorý sa nebojí roboty, má proaktívny prístup a odhodlanie byť prínosom pre spoločnosť. Podmienkou je chemické vzdelania, alebo preukázateľné skúsenosti z praxe.​

Podstatou práce na tejto pozícii je komplexné zabezpečenie služby - zber, preprava, úprava, zneškodnenie a recyklácia priemyselných odpadov, ako aj odborné a legislatívne poradenstvo.

Prevádzkový chemik vykonáva svoju prácu cca 2 dni v teréne, kde odoberá odpadové chemické látky, zvyšné dni je na pracovisku a vykonáva spracovanie chemických látok. Miesto výkonu práce je v Banskej Bystrici, kde sa nachádza centrála spoločnosti. Je možné vytvorenie pracoviska aj v Rimavskej Sobote.

​Medzi hlavné úlohy patrí:

• zber a preprava chemických látok v rámci Slovenska,

​• obsluha technologickej linky neutralizačnej stanice pri spracovaní chemických látok,
​• manipulácia s IBC kontajnermi a inými obalmi pomocou manipulačnej techniky a vysokozdvižného vozíka,
​• triedenie a zneškodňovanie chemických látok,
​• práca na VZV, zber, nakládka, vykládka.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, zoznámi sa s celým procesom a fungovaním prevádzky, systémom práce, aj celým vybavením výrobnej prevádzky. Venovať sa mu budú skúsenejší kolegovia, ktorí budú pre neho podporou tak v začiatkoch, ako aj v ďalšom pôsobení v spoločnosti.

  • ​individuálne príplatky za externé čistiace akcie
  • jednorazový /ročný príplatok za dochádzku po slnení podmienok
  • ​práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania
  • ​možnosť zvyšovania kvalifikácie, s ktorou súvisia príplatky
  • ​výhodné pracovné podmienky
  • ​sociálny program.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Naším klientom je komplexný dodávateľ služieb v odpadovom hospodárstve s pôsobnosťou na celom Slovensku. Poskytuje koncové riešenia naprieč celým dodávateľským reťazcom, vrátane odvozu, spracovania, recyklácie a zneškodnenia odpadov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • znalosť práce s PC
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • tímový hráč

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4802640  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac