Údržbár elektro - jedna zmena

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností uchádzača, skladá sa z fixnej sumy a mesačných prémií. Celková priemerná mzda (s príplatkami a odmenami) je 1200 - 1500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​* Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu ÚDRŽBÁR ELEKTRO. Je to zaujímavá príležitosť pre skúseného kandidáta, ktorý sa chce posúvať vo svojej kariére ďalej. *

​Našim klientom je stabilná spoločnosť, ktorá je najväčším producentom hygienických produktov v strednej a juhovýchodnej Európe. Na Slovensku má dlhoročnú tradíciu a jej produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou a orientáciou na zákazníka. Váži si rovnako aj svojich zamestnancov a k vedeniu pristupuje ľudsky a férovo.

Hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý zabezpečí výkon kontroly, opravy, údržbu a preventívnu údržbu elektrických zariadení v rámci plánovanej aj neplánovanej údržby. Hľadáme človeka so skúsenosťami, na ktorého sa dá vždy spoľahnúť.

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní skúsený elektrikár s praxou, ktorý má ambíciu a chuť na sebe pracovať, získať odbornosť a stať sa tak univerzálnym elektrikárom na profesionálnej úrovni. Nevyhnutnou súčasťou je oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike min. §21 v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z.

Medzi ďalšie činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

  • spolupráca so zmenovou údržbou pri činnostiach na silovej elektro časti technologického celku
  • spolupráca pri Go a opravách zabezpečujúcich externý dodávateľom
  • spolupracuje aj s technologickou obsluhou pri sprevádzkovaní technológie po údržbárskom zásahu
  • vykonáva výmenu elektrických súčiastok
  • zapája a oživuje zariadenia a stroje
  • vykonáva údržbárske činnosti pri zásahoch v pohotovostnej službe
  • v prípade potreby zastupuje zmenových elektrikárov​

*Výhodou je, že ide o prácu na jednu zmenu. Firma si dáva záležať na príjemnej pracovnej atmosfére a nehľadá len nového zamestnanca, ale hlavne výborného člena tímu. *

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, zoznámi sa s fungovaním prevádzky, so systémom práce, aj celým vybavením výrobnej prevádzky.

  • práca na jednu zmenu (pondelok až piatok) v príjemnom pracovnom prostredí s možnosťou parkovať v areály závodu
  • vlastná strava a príspevok nad rámec zákona
  • variabilná zložka mzdy
  • MultiSport a iné darčekové karty
  • možnosti rekreácie
  • benefity za odporúčenie, balíčky na sviatky/jubileá
  • príspevky do druhého a tretieho piliera
  • výrobky firmy zadarmo/so zľavou

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Našim klientom je stabilná spoločnosť, ktorá je najväčším producentom hygienických produktov v strednej a juhovýchodnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

  • môže vykonávať prácu v výškach
  • má platnú vyhl. č. 508/2009 Z.z., par. §21 / 22
  • je samostatný, komunikatívny a zodpovedný

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4800648  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac