Elektromechanik pre zabezpečovacie zariadenia železníc (min. §21)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacMesačná mzda je dvojzložková, tvorí ju 1080 Eur základná mzda + 220Eur 20% prémie spravidla vyplácané až po uplynutí skúšobnej doby. Výška nástupnej základnej mzdy závisí od znalostí a skúseností, ktoré kandidát preukáže pri pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta zo sveta vývoja a integrácie vlastných inteligentných dopravných technológií v cestnej aj železničnej doprave hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu ELEKTROMECHANIK pre zabezpečovacie zariadenia železníc.

​Hľadáme nového kolegu, ktorý má záujem pracovať v príjemnom prostredí, vo firme, ktorej na svojich zamestnancoch záleží a vytvára im priestor sa profesijne vypracovať. Skúseného elektromontéra, ktorý už má predošlú skúsenosť a prax v oblasti zabezpečovacích zariadení železníc. Pozná špecifiká tejto časti elektrikárskej roboty najmä pri čítaní technickej dokumentácie, v iných značkách, ako aj v zapájaní rozvádzačov.

​Vítaný je však aj zručný nováčik, ktorý sa rýchlo učí a k práci pristupujú zodpovedne. Šikovný absolvent bez praxe s úplným stredným odborným vzdelaním (najlepšie so znalosťou zabezpečovacích zariadení v železničnom rezorte), s technickým zameraním. Podmienkou je platné osvedčenie elektrotechnika, minimálne §21 ideálne §22.

​Podstatou práce na tejto pozícii sú elektromontážne práce na železničných zabezpečovacích zariadeniach podľa technickej výkresovej dokumentácie od vlastných projektantov (hlavne technologické skrine, rackové skrine).

​Vykonávajú sa v kombinácii:
​• práca vo výrobnej hale (cca 2-3 mesiace) - zapájanie zariadení podľa dokumentácie + skúšky zriadenia
​• montáž v teréne (cca 1 mesiac) - montáž na mieste + skúšky a oživovanie na mieste

​Montáže sa realizujú podľa zákaziek v rámci celého Slovenska.

​Samozrejmosťou je zaučenie od starších kolegov, ktorí Vám budú nápomocní tak v začiatkoch, ako aj pri ďalšom Vašom pôsobení. V tejto práci budete vždy cítiť záujem a dôveru svojich nadriadených.​

​• príspevok na stravovanie 5,29 Eur/obed
​• firemná chata vo Vysokých Tatrách
​• pružný pracovný čas
​• príspevky na rekreáciu, športové a kultúrne podujatia
​• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
​• dovolenka naviac za odpracované roky
​• firemné akcie - vianočný večierok, športový deň
​• iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy​

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 25 rokov, vyvíja a integruje vlastné inteligentné dopravné technológie v cestnej aj železničnej doprave. Jej portfólio je formované modulárnym konceptom Measure-in-Motion®

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Na tejto pozícii si vieme predstaviť šikovného kandidáta, ktorý je:
​• technicky zdatný
​• detailný
​• pracuje pozorne a dôkladne
​• schopný čítať technickú dokumentáciu​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4794811  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac