Technológ strojárskej výroby

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacNástupný plat je predmetom dohody a závisí od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, ktorým je stabilná slovenská výrobná spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Technológa.

​Ideálny kandidát má bohaté skúsenosti v oblasti strojárskej výroby a hlboké porozumenie výrobných procesov a techník. Okrem toho by mal disponovať  schopnosťou samostatne čítať a interpretovať technické výkresy a na ich základe vytvárať efektívne a presné technologické postupy a kusovníky.

Dôležitá je schopnosť pracovať pod tlakom a byť zodpovedný za kvalitu výstupu, pričom musí zabezpečiť, aby výrobné procesy boli efektívne, ekonomické a vyhovovali stanoveným štandardom. Nevyžaduje sa vysokoškolské vzdelanie v príslušnom odbore, nevyhnutná je relevantná prax.

Medzi hlavné činnosti na tejto pozícii patria:

  • Vytváranie a aktualizácia technologických postupov založených na výkresovej dokumentácii
  • Príprava a revízia kusovníkov a materiálových plánov pre výrobu
  • Tvorba podrobných pracovných inštrukcií a postupov pre výrobné tímy
  • Vývoj jednoduchých výrobných predpisov a štandardov kvality
  • Spolupráca na návrhu a implementácii nových výrobných technológií a procesov
  • Poskytovanie technickej podpory a poradenstva výrobnému personálu
  • Spolupráca na špecifikácii potrebných materiálov a výrobných zariadení
  • Zabezpečenie, aby všetky výrobné činnosti spĺňali normy a regulačné požiadavky

Kandidát na tejto pozícii by mal byť tiež otvorený neustálemu vzdelávaniu a zdokonaľovaniu v oblasti najnovších technológií a postupov vo výrobnom sektore.​

- zaujímavá pracovná náplň (práca nie je jednotvárna)
- možnosť profesijného rozvoja
​- kvalitné technológie
- nové, pekné prostredie
​- príjemná atmosféra na pracovisku
​- práca v priateľskom kolektíve
​- záujem nadriadeného

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.
Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti strojárskej výroby. Zameriava sa najmä na výrobu nástrojov, zákazkovú výrobu dielov, zostáv a konštrukcií. Dôraz dáva na vysokú kvalitu svojich výrobkov, na nadštandardné vzťahy so svojimi zákazníkmi a na kvalifikovaný personál, ktorý neustále vzdeláva v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

strojárske technológie, zvárane konštrukcie, montované zostavy

Počet rokov praxe

5

  • Dlhoročné porozumenie strojárskej výrobe a výrobným procesom
  • Schopnosť čítania a interpretácie technických výkresov a dokumentácie
  • Znalosť rôznych výrobných techník, ako sú zváranie, frézovanie, sústruženie a ďalšie
  • Praktické skúsenosti s plánovaním a organizáciou práce výrobných tímov
  • Dobré analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy
  • Znalosť práce s relevantným softvérom a informačnými systémami
  • Flexibilita, odolnosť voči stresu

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4792845  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac