Plánovač výroby - senior pre úspešnú globálnu výrobnú spoločnosť

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacSkutočná výška nástupnej mzdy môže byť dohodnutá aj vyššia ako je zverejnená. Závisí od predošlých skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Poďte pracovať ako "Plánovač výroby - senior" v dynamickom kolektíve jedného z našich klientov - úspešnú globálnu výrobnú spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle.

​Podporou Vám bude dynamický kolektív, kolegovia aj vedenie spoločnosti, spolupráca a priateľská atmosféra, čo sú princípy, na základe ktorých spoločnosť tvorí dlhé roky férové prostredie pre všetkých zamestnancov.

​Plánovač výroby zabezpečuje plánovanie dennej produkcie so zreteľom na dohodnuté dodacie lehoty a dostupné kapacity. Vytvára a aktualizuje plány výroby (8 dní dopredu - frozen zone) so zameraním na optimalizáciu vyťaženia výrobných liniek, s ohľadom na štandardnú a špeciálnu výrobu s dodržiavaním dohodnutých dodacích lehôt a zmien dodacích termínov. Zároveň je komunikačný partner pre otázky od zákazníkov ohľadne stavu zákazky a zmeny v termíne a spôsobe vývozu.

​Hľadáme dynamického človeka, ktorý už má predošlé skúsenosti s plánovaním výroby a dokáže rozmýšľať v súvislostiach. Vie pracovať v moderných ERP systémoch. Je systematický, baví ho systémové plánovanie a vyťažovanie kapacít. Má proaktívny prístup k práci, vie prijímať rozhodnutia, prináša nové riešenia a je tímový hráč. Človeka, ktorý je SCHOPNÝ KOMUNUKOVAŤ v ANGLICKOM JAZYKU, čo je nevyhnutá podmienka.

​Medzi typické úlohy na tejto pozícii patrí aj:

​• vyvážené plánovanie jednotlivých výrobných liniek so zameraním sa na optimalizáciu vyťaženia výrobných liniek
​• dodržanie dohodnutých dodacích lehôt a zmien dodacích termínov
​• komunikácia s výrobnou zložkou firmy
​• spolupráca ako aj spätné väzby s oddelením IT s cieľom optimalizácie programu plánovania
​• centrálny príjem všetkých zákazníckych objednávok
​• kontrola prebratia zákazníckych objednávok, preverenie a porovnanie s dohodnutými dodacími lehotami a realizácia opatrení pri zistených odchýlkach
​• komunikácia zo zákazníkom ohľadne stavu zákazky a zmeny v termíne a spôsobe vývozu

​Plánovač výroby zodpovedá aj za:

​• plánovanie objednávok v systéme / kontrola a potvrdenie výrobných kapacít
​• denná tlač výrobných zákaziek, skladových zákaziek a ich distribúcia
​• zabezpečiť opatrenia v prípade odchýlok medzi požadovaným termínom dodania od zákazníka a dohodnutým termínom dodania
​• skoré a správne vybavenie objednávok
​• kontrola súladu zákazníckych objednávok s našimi produktami
​• správa logistických dát v ERP systéme
​• neustále zlepšovanie procesov
​• spolupráca na projektoch

​Ak Vás táto pozícia zaujala otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu s možnosťou medzinárodnej kariéry v profesionálnom prostredí úspešnej globálnej spoločnosti.

​Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kvalitnú adaptáciu v rámci ktorej mu zabezpečí všetky potrebné školenia pre výkon práce a zároveň ho skúsení kolegovia prevedú celým výrobným procesom.​

​• zázemie v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti s možnosťou medzinárodnej kariéry
​• náborový príplatok 300 €
​• ročné výkonnostné prémie
​• vernostný príplatok každý mesiac
​• Letná a Vianočná prémia
​• 2 dni dovolenky naviac
​• vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
​• vyplácanie príspevku na dopravu do / zo zamestnania​

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k jej úspechu sú myšlienky, záväzky a odborné znalosti zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. V každom z 13 výrobných podnikov sa dodržiavajú rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú, že produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

​• organizačné a plánovacie schopnosti
​• komunikačné zručnosti, flexibilita, odolnosť voči stresu a tlaku, tímová spolupráca
​• veľmi dobré skúsenosti s prácou na PC
​• nevyhnutná veľmi dobrá znalosť AJ – písomná aj ústna forma
​• znalosť moderných ERP systémov
​• zdravý sedliacky rozum​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4790193  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac