Manažér servisu pre unikátnu výrobnú spoločnosť

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta. Okrem fixnej zložky mzdy je možné ovplyvniť svoj príjem odmenami z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť s unikátnym produktom hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Manažér servisu, ktorý riadi na diaľku servisné strediská po celom svete.

Našim klientom je líder na trhu s viac ako 12 ročnou skúsenosťou so servisom lesnej techniky. O ich produkt je záujem v rámci celého sveta vďaka ich jedinečnosti.

Spoločnosť svojich zamestnancov berie ako svoju rodinu, aj preto na túto pozíciu nehľadajú nového kolegu, ale nového člena rodiny.

Nové člen tímu bude mať na starosti podporu servisných stredísk po celom svete, preto je ovládanie Anglického jazyka nevyhnutnosťou. Bude aktívne komunikovať s obchodnými zastúpeniami ohľadne servisných požiadaviek, doplnenia zásob do určitých servisných stredísk a riešenie reklamácií.

Ideálny kandidát je líderský typ, ktorý je reprezentatívny smerom ku zákazníkovi. Dokáže priniesť nové nápady, nebojí sa povedať nie a záleží mu na hodnotách spoločnosti.

Kandidát na tejto pozícii úzko spolupracuje s výrobou, servisným technikom a vedením spoločnosti.

Výhodou na tejto pozícii je možnosť ovplyvnenia výšky mzdy na základe odmien z predaja.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:

- zabezpečovanie servisov v zahraničí

- tvorba objednávok na doskladnenie tovaru do servisných stredísk po celom svete

- komunikácia s obchodnými tímami

- dopĺňanie skladov po celom svete formou e-mailu a telefonátov

- manažovanie servisného technika

- expedícia dielov a komponentov

- komunikácia s klientom aj s obchodnými zastúpeniami

- práca s interným systémom

​Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V rámci adaptačného procesu sa oboznámite s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi.​​

- práca v úspešnej spoločnosti s jedinečným produktom

- rodinná a priateľská atmosféra

- možnosť ovplyvniť svoj príjem

- stabilné prostredie so silným zázemím

- možnosť byť súčasťou medzinárodného obchodu

- ďalšie benefity budú prezentované na osobnom pohovore u klienta

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý:

- má skúsenosť na pozícii vedúci servisných stredísk

- má skúsenosť s komunikáciou so zahraničnými spoločnosťami

- ovláda anglický jazyk na pokročilej úrovni

- je proaktívny a angažovaný voči svojej spoločnosti

- je flexibilný a samostatný

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4789498  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac