Manažér servisného oddelenia pre oblasť vzduchotechniky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ ročné odmeny. Nástupný plat je predmetom dohody a závisí od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, ktorým je stabilná a prosperujúca realizačná spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Manažér servisného oddelenia.

​Ideálny kandidát pre túto pozíciu by mal kombinovať odbornosť v oblasti techniky a zaistenia budov s výraznými manažérskymi a organizačnými schopnosťami.
​V rámci tejto práce je taktiež dôležité zvládnutie obchodných aspektov, vrátane tvorby cenových ponúk a rokovaní s klientmi, a preto sa cenia skúsenosti aj z tejto oblasti.

​Typickými činnosťami na tejto pozícii sú:
​• plánovanie a koordinácia denných aktivít tímu servisných technikov.
​• vytváranie cenových ponúk a rokovanie s klientmi
​• manažovanie obchodných aspektov spojených so servisnými aktivitami.
​• zodpovednosť za objednávky náhradných dielov a potrebných materiálov
​• starostlivosť o kľúčových zákazníkov + akvizícia nových klientov
​• telefonická technická podpora pre zmluvných partnerov
​• riešenie prevádzkových problémov servisných zásahov

​Hľadáme šikovného kandidáta, ktorý bude schopný efektívne riadiť a koordinovať tím servisných technikov. Tento manažér bude samostatným lídrom so schopnosťou plánovať, časovo koordinovať a prevziať celkovú zodpovednosť za fungovanie celého oddelenia TZB.​

​- stabilný pracovný pomer v renomovanej spoločnosti s pobočkami po celom Slovensku
​- možnosť profesijného aj osobnostného rastu
​- ročné odmeny
​- služobné auto, aj na súkromné účely
​- pravidelné školenia a profesionálny rozvoj v oblasti vzduchotechniky
​- príjemné pracovné prostredie a kolektív
​- sociálny program a ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na osobnom pohovore u klienta​

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.
Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je spoľahlivým partnerom pre návrh, projekciu a dodávky technického zabezpečenia budov (TZB) v obytných objektoch, priemyselných halách a špeciálnych aplikáciách. Poskytujú kompletný záručný a pozáručný servis s dôrazom na optimalizáciu prevádzky a energetickú bilanciu.
Sú lídrom na slovenskom trhu v oblasti TZB, neustálym rastom a expanziou využívajú potenciál aj na zahraničných trhoch. S vlastnou výrobou vzduchotechnických komponentov plne pokrývajú potreby realizácií a rozširujú portfólio zákazníkov na domácom aj medzinárodnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnika/chladiarenstvo/vzduchotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vzduchotechnika a chladenie výhodou

Počet rokov praxe

2

​- podmienkou je aspoň čiastočná znalosť odboru TZB (vzduchotechnika, vykurovanie, zdravotechnika)
​- schopnosť efektívne riadiť a motivovať tím
​- skúsenosti s tvorbou cenových ponúk a rokovaním s klientmi
​- silné organizačné a komunikačné schopnosti​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4789146  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac