Zdravotná sestra jednodňovej chirurgie

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiac+ 13. plat vyplácaný raz ročne. Výška nástupnej mzdy môže byť aj vyššie, závisí od predošlých skúseností, praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zdravotná sestra a chcete sa profesijne rozvíjať?

​Vyskúšajte skvelú ponuku nášho klienta - súkromné zdravotnícke zariadenie a poďte pracovať do tímu odborníkov, ktorí poskytujú najvyššiu kvalitu zdravotnej starostlivosti ako ZDRAVOTNÁ SESTRA.

Zdravotnícke zariadenie, ponúka prívetivý ľudský prístup, od prvého kontaktu cez dostupnosť zdravotnej pomoci bez nutnosti dlhého čakania na vyšetrenie či zákrok, až po možnosť absolvovať všetky vyšetrenia, zákroky a výber predpísaných liekov a zdravotných pomôcok na jednom mieste.

​Disponuje špičkovými odborníkmi a modernými prístrojmi a poskytuje nové a moderné postupy.​

Hľadáme zdravotnú sestru s praxou ideálne z chirurgie a skúsenosťami s administratívou v zdravotníctve a ambulantnom programe (bodovanie, poisťovne,..)

Ponúkame zaujímavú, dynamickú a multifunkčnú pozíciu v tíme 5tich sestier. V prostredí zdravotníckeho zariadenia a v spolupráci s ďalšími kolegami budete v rámci starostlivosti o pacienta pracovať na špecializovanom pracovisku. Budete sa starať o chod ambulancie vrátane asistencie (obskoku) lekárom pri zákrokoch na operačnej sále, pracovať s dokumentáciu v elektronickej a papierovej podobe a starať sa o objednávanie pacientov a bežnú administratívu.

Pracovná doba je flexibilná medzi 7:00 - 16:30hod.

​Úspešný kandidát/-ka sa v rámci adaptácie oboznámi s fungovaním zariadenia a počas svojho pôsobenia v spoločnosti dostane plnú podporu zo strany kolegov či nadriadených.​

  • práca v zabehnutom zdravotníckom zariadení s dobrou reputáciou
  • práca so špičkovými odborníkmi modernými prístrojmi v oblasti jednodňovej chirurgie
  • rodinná atmosféra a firemná kultúra
  • výborné vzťahy na pracovisku
  • možnosť odborného rastu​

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Súkromné zdravotnícke zariadenie, ktorého ambíciou je ponúkať kompletnú zdravotnú starostlivosť na jednom mieste pre maximálny komfort pri riešení zdravotných ťažkostí svojich pacientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

  •          zdravotnícke vzdelanie
  •          prax na podobnej pozícii - výhodou
  •          príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
  •          tímovosť a ľudský prístup
  •          zodpovednosť, samostatnosť
  •          profesionalita​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4787449  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac