Servisný technik objektovej bezpečnosti - aj pre absolventa

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje priemerný mesačný zárobok. Mzda sa skladá z fixnej zložky a variabilnej zložky, ktorá závisí na Vašom výkone. Súčasťou ohodnotenia sú aj rôzne bonusy a odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme nového kolegu na pozíciu Servisného technika objektovej bezpečnosti a elektroinštalácií.

Náš klient je významným poskytovateľom komplexných riešení technického zabezpečenia budov zameraných na ochranu majetku a osôb. Svoje služby šije na mieru každému zákazníkovi a využíva pri tom najmodernejšie technológie. Na slovenskom trhu funguje už viac ako 25 rokov a vo svojom portfóliu má aj protipožiarne systémy a inteligentné budovy.

Na túto pozíciu hľadáme servisného technika, ktorý pracuje samostatne, dôsledne a spoľahlivo. Dostanete priestor na vlastnú realizáciu, flexibilný pracovný čas a možnosť vychádzať na servisy z domu. Podporou vám bude výborný kolektív, kde sa navzájom môžete jeden na druhého spoľahnúť. Vo firme je otvorená komunikácia a priateľská atmosféra.

Priestor na realizáciu má aj šikovný junior, ktorému dá firma príležitosť na rast a kariérny posun.

V začiatkoch s Vami bude spolupracovať skúsenejší kolega, ktorý Vám vysvetlí celý proces a bude Vás sprevádzať pri servisných výjazdoch. Po zaučení budete fungovať ako samostatný servisný technik, preto hľadáme nového kolegu, na ktorého sa dá naozaj spoľahnúť.

Ako vyzerá bežný deň na tejto pozícii?
- oživovanie, programovanie a uvádzanie bezpečnostných systémov do prevádzky,
- vykonávanie prehliadok a skúšok činnosti bezpečnostných systémov u klienta,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami,
- preprava materiálu,
- spracovávanie dokumentácie (elektronická forma),
- účasť na pohotovosti (po zaučení, striedanie s kolegami).

Hľadáme kandidáta s elektrotechnickým vzdelaním a platnou vyhláškou podľa §21. Firma Vám poskytne kvalitné pracovné oblečenie, firemné auto a notebook/telefón potrebný na prácu.

- finančné odmeny a bonusy,
- práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom na trhu,
- výborný kolektív,
- služobné auto, telefón, notebook,
- flexibilná pracovná doba,
- možnosť školení a rozširovania kvalifikácie,
- kariérny rast,
- príspevok na dôchodok,
- nadštandardný príspevok na stravu.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi po ukončení výberového konania.

Výberové konanie bude pozostávať minimálne z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je významným poskytovateľom komplexných riešení technického zabezpečenia budov zameraných na ochranu majetku a osôb. Svoje služby šije na mieru každému zákazníkovi a využíva pri tom najmodernejšie technológie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť,
- elektrotechnické vzdelanie,
- výhodou znalosť EPS, EZS, CCTV, PZTS,
- bezúhonnosť,
- osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z., minimálne §21,
- anglický jazyk výhodou.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4787081  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac