Informatik - aplikačná podpora

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacNástupná základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov, hľadáme nového kolegu na pozíciu Aplikačná podpora.

​Našim klientom je firma, ktorá sa okrem iného zameriava na vývoj softvérových riešení určených pre súkromné spoločnosti, ale aj pre jednotlivé zložky štátnej správy. V spoločnosti má každý priestor na osobný a profesionálny rast.

​Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý je výborným tímovým hráčom, ale na druhej strane dokáže pracovať samostatne. Má znalosti služieb aplikačných frameworkov, ktoré sú využívané príslušnými modulmi, napr. Blazor, React, Ionic, REST API. Okrem toho má dobrý prehľad v aplikáciách Docker, Rabbit MQ, GitLab, NET. Súčasťou práce je aj prípadná servisná pohotovosť, ktorá je vopred dohodnutá a dobre rozvrhnutá.

​Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
​- podpora pri výskyte prevádzkových incidentov,
​- analýza incidentov / chýb a príčin ich vzniku (analýza dát, kontrola konzistencie, kontrola aplikačných logov),
​- odstránenie chýb a porúch v IS,
​- servisná pohotovosť,
​- v prípade výskytu prevádzkových incidentov - testovanie aplikačného software v prevádzkovom prostredí zákazníka,
​- zodpovednosť za včasnú reakciu na prevádzkové problémy a ich eskaláciu podľa parametrov,
​- vzdialená servisná pohotovosť pre prípad prevádzkových incidentov,
​- dohľad nad riešením problémov prostredníctvom ďalšej úrovne podpory.

​Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý už má pracovné skúsenosti z oblasti podpory zákazníka a vo svojej práci riešil problémy zákazníka.

​Spoločnosť poskytuje dlhodobú spoluprácu, možnosť vzdelávania a kariérneho rastu, preto je to výborná príležitosť pre kandidáta, ktorý chce napredovať v úspešnej spoločnosti so silným zázemím. Výhodou je možnosť vybrať si miesto práce na jednej z pobočiek (BA, BB, ZA, KE, TN) podľa preferencie kandidáta a možnosť pracovať na hybridnom modeli 1x týždenne na pracovisku, zvyšok z domu​

​- možnosť homeoffice,
​- práca v úspešnej spoločnosti so silným zázemím,
​- možnosť odborného rastu a certifikácie,
​- možnosť výberu miesta práce - niektorá z pobočiek v rámci SR, prípadne vzdialená práca z domu,
​- ostatné benefity budú prezentované na osobnom pohovore u nášho klienta.​

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

​- tímový hráč
​- chuť odborne rásť a pracovať v tíme odborníkov
​- flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie a pracovné postupy
​- znalosť modulov Blazor, React, Ionic, REST API výhodou
​- znalosť technológií Docker, Rabbit MQ, GitLab, NET výhodou​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4785401  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac