Obchodník pre oblasť stavebníctva - príležitosť aj pre juniorov

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 600 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta a je vecou vzájomnej dohody na osobnom pohovore u klienta. Mzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodník pre oblasť stavieb.

Pracovná príležitosť je vhodná aj pre juniorov, ktorý študujú v oblasti stavebníctva a majú ambície pôsobiť na obchodníckej pozícii.

Našim klientom je spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá sa zameriava najmä na priamy predaj profi spotrebného materiálu a náradia hlavne pre stavebníctvo, automobilovú sféru a priemysel. Spoločnosť je súčasťou medzinárodného koncernu, ktorý dosahuje obrat približne 1 miliardu eur ročne a tým sa celosvetovo radia medzi najúspešnejšie spoločnosti vo svojom obore.

Podstatou pracovnej pozície obchodníka je predávať profesionálne výrobky rôznym zákazníkom (od živnostníkov až po väčšie firmy) hlavne v oblasti stavebníctva.

Medzi typické činnosti obchodníka patrí:
- získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o už existujúcich
- pravidelné návštevy zákazníkov, zisťovanie ich potrieb a následné poskytnutie odborného poradenstva / riešenia, čo zahŕňa návštevy priamo v ich prevádzkach
- súčasťou odborného poradenstva je odprezentovanie a aj reálne predvedenie produktov spoločnosti
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a akvizícia nových zákazníkov, ktorá napomáha k zvyšovaniu svojich obratov
- absolvovanie stanoveného plánu stretnutí

Obchodník na tejto pozícii má pridelený región, ktorý dlhodobo funguje a už na začiatku dostane portfólio aktívnych klientov. Svoju prácu vykonáva prevažne v teréne.

Vybraný kandidát bude mať pri svojej práci podporu tímu na centrále, ako aj oblastného vedúceho predaja, ktorý svojim ľudským prístupom pomáha vo firme vytvárať priateľskú a rodinnú atmosféru. Samozrejmosťou sú pravidelné porady, školenia a konferencie k ponúkanému sortimentu.

- portfólio aktívnych zákazníkov hneď od začiatku
- pravidelné vzdelávanie
- služobný automobil aj na súkromné účely
- prepracovaný kariérny systém, možnosť kariérneho rastu
- moderné pracovné podmienky
- služobný notebook
- flexibilný pracovný čas

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je výrobno-obchodná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá sa zameriava najmä na priamy predaj profi spotrebného materiálu a náradia hlavne pre stavebníctvo, automobilovú sféru a priemysel. Spoločnosť je súčasťou medzinárodného koncernu, ktorý dosahuje obrat približne 1 miliardu eur ročne a tým sa celosvetovo radia medzi najúspešnejšie spoločnosti vo svojom obore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť neustále napredovať
- prirodzené komunikačné zručnosti
- výborné predajné zručnosti a ťah na bránu
- pozitívny vzťah k technike,
- ochota cestovať a pracovať v dynamickom prostredí
- vodičský preukaz

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778584  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac