Servisný technik vzduchotechniky a chladenia

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda sa skladá z pevnej a pohyblivej časti. Nástupný plat je predmetom dohody a závisí od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je stabilná a prosperujúca realizačná spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Servisný technik.

Hľadáme zručného kandidáta s elektrotechnickým vzdelaním, no hlavne s technickým myslením, ktorý ocení príležitosť stať sa členom špičkového tímu odborníkov s možnosťou profesionálneho rastu.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta so skúsenosťami, ale aj juniora ktorý:

• má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný
• zaujíma sa o oblasť opráv
• teší ho dynamická práca, ktorej súčasťou je aj cestovanie
• vlastní oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §22 v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z.

Základnú časť práce tvorí:
- riešenie periodického a havarijného servisu vzduchotechniky pre firemných klientov
- práca priamo u zákazníkov na riešení technických problémov a optimalizácia prevádzky zariadení
- kontrola zapojenia a funkčnosti rozvádzačov a periférií
- dodržiavanie technických noriem, vyhlášok ohľadom chladenia a elektrikárskej vyhlášky par. 22
- práca vo výškach pri servisovaní klimatizačných systémov
- reprezentácia spoločnosti a komunikácia so zákazníkmi

Ideálny kandidát by mal byť technicky zdatný a schopný rýchlo a efektívne riešiť technické problémy na mieste, so znalosťou merania a regulácie (MaR) a HVAC systémov. Komunikačné zručnosti sú tiež kľúčové, s dôrazom na schopnosť vysvetliť technické problémy zrozumiteľným spôsobom.

- stabilný pracovný pomer v renomovanej spoločnosti s pobočkami po celom Slovensku
- možnosť kariérneho rastu a príležitosť pre záujemcov o manažérske pozície
- plne vybavené pracovné vozidlo, s možnosťou parkovania doma
- pravidelné školenia a profesionálny rozvoj v oblasti vzduchotechniky
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- sociálny program a ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na osobnom pohovore u klienta

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.
Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je spoľahlivým partnerom pre návrh, projekciu a dodávky technického zabezpečenia budov (TZB) v obytných objektoch, priemyselných halách a špeciálnych aplikáciách. Poskytujú kompletný záručný a pozáručný servis s dôrazom na optimalizáciu prevádzky a energetickú bilanciu.
Sú lídrom na slovenskom trhu v oblasti TZB, neustálym rastom a expanziou využívajú potenciál aj na zahraničných trhoch. S vlastnou výrobou vzduchotechnických komponentov plne pokrývajú potreby realizácií a rozširujú portfólio zákazníkov na domácom aj medzinárodnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske/elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vzduchotechnika a chladenie výhodou

Počet rokov praxe

2

- schopnosť rýchlo a efektívne riešiť technické problémy na mieste
- znalosť merania a regulácie (MaR) a HVAC systémov
- schopnosť komunikovať s klientmi a riešiť technické problémy s profesionálnym prístupom.
- certifikát o F-plynoch výhodou
- schopnosť orientovať sa v anglických manuáloch zariadení

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4778547  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac