CNC pracovník - zvislý sústruh/horizontálna vyvrtávačka

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď/Podľa dohody
Od 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí aj od skúseností a zručnosti kandidáta. Kandidát si môže mzdu navýšiť aj nadčasmi, ktoré sú dobre platené. Výhodou sú aj bonusy podľa Vášho výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je stabilná slovenská spoločnosť, hľadáme kandidátov na pozíciu CNC pracovník - sústružník/frézar. Ak pracujete v tíme, vítaná je celá vaša partia.

Náš klient dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti strojárskej výroby. Zameriava sa najmä na výrobu nástrojov, zákazkovú výrobu dielov, zostáv a konštrukcií. Dôraz dáva na vysokú kvalitu svojich výrobkov, na nadštandardné vzťahy so svojimi zákazníkmi a na kvalifikovaný personál, ktorý neustále vzdeláva v tejto oblasti.

Hľadáme nových kolegov do skvelého tímu, ktorí chcú cítiť záujem nadriadeného a byť súčasťou neustále rastúcej firmy
Ideálny kandidát má skúsenosť s CNC strojmi, ovláda postup a všetky potrebné technológie. Pracuje presne, je dôkladný a pracuje podľa zadaných požiadaviek, rovnako má aj technické myslenie.

*Ide o prácu v 1 - 1,5 zmennej prevádzke.*

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
- obsluha a ovládanie stroja (operačný systém Heidenhain/Fanuc)
- príprava CNC strojov (horizontálna vyvrtávačka/karuselový sústruh),
- vyhotovenie dielov podľa technickej dokumentácie,
- zoraďovanie, nastavovanie zariadenia,
- manipulácia s materiálom,
- kontrola a meranie hotového obrobku,
- udržiavanie poriadku na pracovisku.

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kompletné zaškolenie a poskytne mu všetky potrebné informácie pre výkon práce. Podporou mu budú skúsení kolegovia, ako aj jeho priamy nadriadený tak v začiatkoch, ako aj počas ďalšieho pôsobenia.

- nové, pekné prostredie,
- kvalitné technológie,
- práca v priateľskom kolektíve,
- záujem nadriadeného,
- prispievanie na stravu,
- 1 - 1,5 zmenná prevádzka,
- voľné víkendy, možnosť privyrobiť si cez sobotu.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti strojárskej výroby a svojim zákazníkom dodáva kvalitné výrobky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- dôkladnosť,
- spoľahlivosť,
- vedieť ťahať za jedno lano,
- technická zdatnosť

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778236  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac