Elektrotechnik MaR - príležitosť aj pre juniora

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od Vašich skúseností a zručností, je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Špecialista MaR. Ide o výnimočnú príležitosť pre skúseného kandidáta, ktorý sa chce posúvať vo svojej kariére ďalej. *

Našim klientom je stabilná spoločnosť, ktorá je najväčším producentom hygienických produktov v strednej a juhovýchodnej Európe. Na Slovensku má dlhoročnú tradíciu a jej produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou a orientáciou na zákazníka. Váži si rovnako aj svojich zamestnancov a k vedeniu pristupuje ľudsky a férovo.

Hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý bude mať za úlohu dohliadanie na realizáciu plánov údržby pridelených strojov a zaradení. Rovnako sa postará aj o náhradné diely a nástroje a operatívne zásoby. Bude kontrolovať a vyhodnocovať poruchovosť a prinášať návrhy na zlepšenie. Hľadáme človeka so skúsenosťami, na ktorého sa dá vždy spoľahnúť.

* Výhodou je, že ide o prácu na jednu zmenu. Firma si dáva záležať na príjemnej pracovnej atmosfére a nehľadá len nového zamestnanca, ale hlavne výborného člena tímu. *

Okrem toho budete mať na starosti:
- vykonávanie údržby segmentov MaR a PA v rámci plánovanej a neplánovanej údržby,
- vykonávanie údržby pri prípadnej pohotovostnej službe,
- spoluprácu so zmenovou údržbou pri opravách a následnom sprevádzkovaní zariadení,
- spisovanie záznamov z údržby,
- tvorenie pracovných postupov,
- čítanie technickej dokumentácie.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, zoznámi sa s fungovaním prevádzky, so systémom práce, aj celým vybavením výrobnej prevádzky.

- príjemné pracovné prostredie,
- vlastná strava a príspevok nad rámec zákona,
- variabilná zložka mzdy,
- MultiSport a iné darčekové karty,
- možnosti rekreácie,
- benefity za odporúčenie, balíčky na sviatky/jubileá,
- príspevky do druhého a tretieho piliera,
- výrobky firmy zadarmo/so zľavou.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Našim klientom je stabilná spoločnosť, ktorá je najväčším producentom hygienických produktov v strednej a juhovýchodnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidáta, ktorý má tieto zručnosti:

- rozumie priemyselnej automatizácii,
- má platnú vyhlášku č.508/2009 Z.z., par.22,
- má skúsenosti s priemyselnými riadiacimi systémami,
- má odborné skúsenosti s opravami PA (elektrické, pneumatické, hydraulické obvody),
- je samostatný, komunikatívny a zodpovedný.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778235  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac