Servisný technik s možnosťou kariérneho postupu

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy môže byť aj vyššia a bude stanovená na základe skúseností kandidáta + 13. a 14. plat v plnej výške + mesačné provízie na základe definovaných parametrov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Vnímate ako dôležitú atmosféru v práci a spôsob ako s Vami komunikujú Vaši nadriadení a kolegovia?

Ste technicky zdatný a máte skúsenosť so servisovaním zváracích mechanizmov?

Ak áno, ponúkame Vám príležitosť pracovať pre úspešnú spoločnosť zabezpečujúcu obchod a servis zváracích zariadení na Slovensku, v ktorej sú práve tieto hodnoty a skúsenosti vysoko cenené.
Spoločnosť je technologický líder vo vyhľadávaní, vyvíjaní a realizovaní inovatívnych metód na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov. Disponuje jasnou víziou a prioritným zameraním na kvalitu.

Na pozíciu servisného technika hľadáme človeka, ktorý bude vykonávať:
• opravy / servis zváracích systémov (výmena skupín konštrukčných častí, výmena častí horákov, podliehajúcich opotrebovaniu)
• elektrotechnické uvádzania do prevádzky, kalibrácia
• inštaláciu a update softvéru
• údržbu demo-zariadení/prenajatých zariadení
• služby ohľadom meraní
• odovzdávanie spätnej väzby z trhového prostredia a od zákazníkov
Hľadáme človeka, ktorý ponúka relevantnú skúsenosť s opravou a servisom manuálnych zváracích mechanizmov.
Spoločnosť ponúka kompletné zázemie plne vybavenej novej dielne.
Tím technikov v súčasnej dobe tvoria dvaja ľudia. Novú pozíciu obsadzujeme z dôvodu rozširovania tímu.

Pre nového člena tímu je pripravený adaptačný program s kompletným zaškolením a oboznámením sa s prácou v spoločnosti. Počas celej doby dostanete podporu zo strany nadriadených a kolegov.

  • zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti s dobrou pracovnou atmosférou
  • profesionálny rast
  • možnosť interných presunov na iné pozície, kariérny rast
  • 13. a 14. plat v plnej výške
  • mobilný telefón, služobné auto
  • stravné lístky v hodnote 7€/deň
  • výhodné platobné podmienky
  • príjemné pracovné prostredie a pracovný kolektív
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť ďalšieho vzdelávania (jazyky, odborné vzdelávanie)

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom zariadení v oblasti zváracej techniky a elektrotechnických zariadení. V ponuke má aj striedače pre fotovoltaické elektrárne. Má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firmou vedenou majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika a elektronika, slaboprúd

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Oprávnenie vykonávať elektrotechnické opravy § 22
• Ukončené elektrotechnické vzdelanie (napr. elektromechanik, elektronik)
• Základné znalosti v procesoch zvárania E-ručne, WIG, MIG/MAG - sú výhodou
• Schopnosť komunikovať
• Základné predajné zručnosti sú takisto výhodou
• Ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4777988  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac