Business Development Manager pre výnimočnú strojársku spoločnosť (m/ž)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiac- finálna výška odmeny závisí od skúseností kandidáta; po uplynutí skúšobnej doby klient ponúka prehodnotenie mzdy; model odmeňovania a systém benefitov bude podrobne predstavený na osobnom stretnutí u klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, strojársku spoločnosť s unikátnym produktom, hľadáme Business Development Manažéra, ktorý bude súčasťou oddelenia obchodu. Naším klientom je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s produktom, o ktorý je záujem v rámci celého sveta. V súčasnosti rozširuje rady svojich zamestnancov a otvára nové pracovné príležitosti.

Na pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý má plynulú angličtinu a predchádzajúcu skúsenosť so zahraničným obchodom v oblasti strojárskeho priemyslu. Vítaná je skúsenosť na pozícii B2B alebo B2C obchodníka, systematický a na cieľ zameraný typ osobnosti.

Hľadáme človeka, ktorý bude aktívne vyhľadávať a oslovovať nové obchodné príležitosti na celom svete. Otvárať diskusie, organizovať a realizovať stretnutia a v spolupráci s kolegami na oddelení obchodu uzatvárať kontrakty. Dôležitou súčasťou pracovnej náplne je aj aktívne vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov služieb a vytváranie priestoru pre oddelenie nákupu.

Vhodný kandidát musí byť zručný v jasnom a zrozumiteľnom komunikovaní informácií, mať ťah na bránu a disponovať vysokou mierou diskrétnosti. Vzhľadom na fakt, že klienti aj dodávatelia sú lokalizovaní v rôznych krajinách, komunikácia prebieha majoritne v anglickom jazyku a jeho výborná znalosť znalosť je na pozícii podmienkou.

Hľadáme lojálneho človeka, profesionála, ktorý dokáže robiť samostatné rozhodnutia a na druhej strane je schopný posúdiť, kedy sa potrebuje poradiť či konzultovať svoje návrhy s vedením spoločnosti. Človeka, ktorý má dobrodružnú povahu a je otvorený pracovným cestám do zahraničia.

Úspešný kandidát dostane po nástupe kvalitné zaškolenie a plnú podporu zo strany vedenia spoločnosti.

- práca u stabilného zamestnávateľa so zaujímavou perspektívou
- dodržiavaný fond štandardného pracovného času je súčasťou kultúry a filozofie firmy
- dlhodobá perspektíva spolupráce
- kariérny rast
- férové, priateľské prostredie
- unikátne know-how
- ponuka konkrétnych benefitov bude prezentovaná na stretnutí u klienta

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Úspešná výrobná spoločnosť high-tech produktov, založená na Slovensku s klientmi a dodávateľmi po celom svete. Veda, technológie a inžinierstvo pod jednou strechou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod v oblasti strojárskeho priemyslu

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii obchodníka v kontexte strojárskej spoločnosti
- skúsenosť so zahraničným obchodom
- výborné organizačné zručnosti
- systematickosť, štruktúra
- lojálny, diskrétny typ osobnosti
- otvorený podmienkam start up-u
- minimálne 2-4 roky skúsenosti na pozícii obchodného manažéra/zástupcu
- perfektná znalosť anglického jazyka
- zameranie na proces aj na výsledky
- schopný robiť samostatné rozhodnutia, ochotný konzultovať
- prehľad o výrobných procesoch
- ochotný cestovať do rôznych krajín
- schopný a ochotný budovať pozitívne a korektné vzťahy

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4771909  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac