Technik pre návrhy a prípravu podkladov na stavbu FVE

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacPri nástupe do pracovného pomeru základná mzda od 1500 + odmeny. Pri živnosti cena práce, teda 2000€ + odmeny. Výška nástupného platu závisí od zručností a predchádzajúcich skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Technického špecialistu, ktorý bude na základe predbežnej obhliadky miesta realizácie zodpovedný za navrhovanie technických riešení fotovoltických elektrární (FVE).

Úlohy na tejto pozícii zahŕňajú:

- interakciu s potenciálnymi zákazníkmi (obcami, školami, súkromnými osobami a pod.) zameranú na prípravu projektov výstavby FVE
- dohodnutie termínu pre obhliadku lokality, získanie všetkých nevyhnutných informácií a dokumentácie od zákazníka
- vytvorenie podrobného fotodokumentačného záznamu z lokality plánovanej výstavby
- hodnotenie lokality pre výstavbu a vypracovanie návrhu technického riešenia
- obhliadka strechy a technických priestorov, posúdenie ich vhodnosti, odhad potrebných vzdialeností a množstva kabeláže
- kalkulácia efektivity, prínosov a potenciálnych úspor z FVE
- vytvorenie technického návrhu FVE a jeho prezentácia zákazníkovi podľa danej šablóny
- komunikácia so zákazníkom počas procesu schvaľovania projektu

Projekty FVE budú realizované na rôznych miestach, pričom sa predpokladá, že väčšina z nich bude v západnej a strednej časti Slovenska. Spoločnosť má svoje sídlo v Bratislave.

- možnosť využitia vozidla aj na individuálne účely
- flexibilný home office, s možnosťou dohodnutia väčšieho rozsahu
- práca v menšom tíme s dôrazom na podporu zamestnancov
- prístup k odbornému vzdelávaniu a osobnému rastu
- ďalšie benefity pre zamestnancov budú prezentované počas osobného pohovoru s klientom.

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je uznávaná slovenská spoločnosť s 27-ročnou históriou na trhu, ktorá sa špecializuje na inštalácie fotovoltických systémov a poskytuje technické riešenia pre inštalácie a odberateľov.
Vynikajú svojou účasťou na významných projektoch v rôznych oblastiach, vrátane výrobných závodov, energetických a dopravných infraštruktúr, poľnohospodárskej výroby a bytovej výstavby na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické - Elektrotechnika/Energetika vítané

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka s technickým myslením, ideálne v oblasti elektro. Znalosti z oblasti fotovoltických elektrární sú veľkou výhodou.
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 výhodou.

Kandidát by mal byť zručný v plánovaní svojho času a vedieť účinne komunikovať s klientami spoločnosti.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4764468  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac