Obchodný referent / referentka

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta/-ku na pozíciu Obchodný /-á referent /-ka s miestom výkonu práce v Rimavskej Sobote.

Naším klientom je prestížna slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a predaja autopoťahov šitých na mieru. Spoločnosť vyrába autopoťahy pre modely takmer 40-tich značiek automobilov v Európe, medzi ktoré patria aj popredné značky ako Audi, BMW či Lexus. Takmer 90 % produkcie je určených pre export do rôznych štátov Európy, najviac však pre Česko, Maďarsko a Nemecko.
Zákazníkmi nášho klienta sú rôzne autosalóny, autobazáre a predajcovia rôznych autodoplnkov.
Náš klient patrí vo svojom obore medzi TOP spoločnosti pôsobiace v Európe.

Vybraný kandidát na pozícii Obchodný referent bude súčasťou Obchodného oddelenia, na ktorom pôsobí 5 ďalších kolegov na rovnakej pozícii. Každý Obchodný referent má pridelený svoj región, v rámci ktorého sa stará o zákazníkov.
Hľadáme kandidáta, ktorého hlavnou úlohou bude starostlivosť o zákazníkov z nemecky hovoriacich krajín – Rakúsko a Nemecko. Z tohto dôvodu je nevyhnutná plynulá komunikácia v nemeckom jazyku slovom aj písmom.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• spracovanie prijatých dopytov a vypracovávanie cenových ponúk
• emailová aj telefonická komunikácia so zákazníkmi ohľadom špecifikácie a schválenia objednávky
• spracovanie objednávok a zadávanie do výroby
• informovanie klientov o novinkách a prebiehajúcich akciách, zasielanie newsletrov a pod.

Po nástupe vybraný kandidát absolvuje dôkladné zaškolenie, ktoré spočíva v oboznámení sa so systémom práce, s výrobným procesom, používanými materiálmi, s prácou s informačným systémom. Počas niekoľkých týždňom bude veľmi úzko spolupracovať s kolegyňou na rovnakej pracovnej pozícii.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý:
• aktívne komunikuje v nemeckom jazyku slovom aj písmom
• má rád dynamickú a obchodnú atmosféru a ocení prácu v mladom kolektíve
• má prax na pozícii, kde denne komunikoval so zákazníkom, riešil ich požiadavky, zabezpečoval spracovanie obchodných prípadov a poradenstvo klientom

• perspektívna práca pre silnú a úspešnú slovenskú spoločnosť
• zaujímavá a rôznorodá práca s pevnou pracovnou dobou
• práca v príjemnom pracovnom prostredí v mladom kolektíve
• motivujúce finančné ohodnotenie – zaujímavý základný plat + variabilná zložka z predaja
• školenia a semináre podporujúce osobný a odborný rozvoj a rast plne hradené spoločnosťou
• v prípade potreby vie zamestnávateľ zabezpečiť komfortné ubytovanie
• pravidelná masáž profesionálnym masérom počas pracovnej doby
• poukážky do fitness centra
• finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
• teambuildingy a Vianočný večierok

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 25 rokov zaoberá výrobou a predajom autopoťahov šitých na mieru. Náš klient vyrába autopoťahy na všetky značky a modely automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3141853  Dátum zverejnenia: 25.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé platové ohodnotenie