Manažér výrobnej prevádzky - Obrobne

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne k pozícii a skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta / - ku na pozíciu Manažér výrobnej prevádzky – Obrobne.

Naším klientom je úspešná a prestížna nadnárodná spoločnosť, ktorá celosvetovo pôsobí ako najvýznamnejší výrobca a dodávateľ komponentov a súčiastok pre svetoznáme značky v oblasti automotive. Spoločnosť sa vo veľkej miere zameriava na inovácie a vývoj, vďaka čomu patrí k svetovým lídrom na trhu vo svojom obore.

Manažér výrobnej prevádzky riadi prevádzku Obrobne, kde sa obrába vstupný materiál (hliníkové diely alebo liatina) na základné diely / poloprodukty vyrábaných komponentov. Obrobňa pozostáva z 350-tich zamestnancov, pričom Manažér prevádzky priamo riadi 9 pracovníkov (technológov, majstrov výroby, majstra údržby, plánovačov údržby).

Podstatou tejto pracovnej pozície je vedenie výrobnej prevádzky – Obrobne po procesnej i personálnej stránke. To v sebe zahŕňa najmä tieto činnosti:
- vedenie, koordinovanie, kontrolovanie, motivovanie a hodnotenie zamestnancov,
- plánovanie výroby a dohľad nad dodržiavaním plánu,
- nastavovanie procesov pre nové projekty,
- zlepšovanie existujúcich procesov a následná implementácia zmien,
- identifikácia problémov, analýza ich príčin a prijímanie nápravných opatrení.

Spoločnosť v tomto období prechádza z existujúcej normy TS 16949 na IATF 16949 a na vybraného kandidáta čaká výzva v podobe nastavenia nových procesov / prispôsobenia existujúcich procesov.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má pracovné skúsenosti v riadení výrobného úseku akéhokoľvek strojárskeho charakteru. Zároveň hľadáme kandidáta, ktorý dokáže komunikovať v anglickom jazyku. Manažér výrobnej prevádzky je súčasťou stredného manažmentu spoločnosti, kde komunikačným jazykom je angličtina – slovom aj písmom.

Úspešný kandidát absolvuje zaúčanie, ktorým ho prevedie skúsený kolega pôsobiaci na tejto pozícii. V rámci toho sa oboznámi s fungovaním spoločnosti, produktmi ako aj so zavedenými procesmi. Zaúčanie prebieha v priebehu niekoľkých mesiacov (podľa potreby), kým vybraný kandidát nedostane všetky potrebné informácie k úspešnému zvládnutiu pracovnej pozície.

Na tejto pracovnej pozícii by sme radi vyzdvihli:
- na kandidáta čaká výzva v podobe nastavenia / prispôsobenia procesov k novo-zavádzanej norme, čo so sebou prináša značný priestor pre sebarealizáciu,
- spoločnosť patrí medzi najvýznamnejších a najväčších výrobcov a dodávateľov komponentov a súčiastok pre automobilový priemysel.

Ostatné výhody a benefity:
- možnosť sebarealizácie v spoločnosti, kde sa realizuje veľa nových projektov,
- platové ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti tejto pracovnej pozícii,
- ročný bonus, 13. a 14. plat,
- finančný príspevok pri životných a pracovných jubileách, pri narodení dieťaťa,
- rozvojové a manažérske školenia,
- flexibilná pracovná doba,
- teambuildingové akcie,
- bohatý sociálny program.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Hľadáme kandidáta, ktorý dokáže komunikovať v anglickom jazyku slovom i písmom.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3138459  Dátum zverejnenia: 21.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne k pozícii a skúsenostiam