Technológ pre výrobu substrátov, kompostov a organických hnojív

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technológ pre výrobu substrátov, kompostov a organických hnojív s miestom výkonu práce v Lučenci.

Naším klientom je úspešná slovenská výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny firiem zastrešených českou materskou spoločnosťou. Spoločnosť sa už 16 rokov zaoberá výrobou pestovateľských substrátov, mulčovacích kôr, trávnych zmesí a hnojív.

Podstatou tejto pracovnej pozície je sledovanie kvality výrobkov a dodržiavania stanovených receptúr z procesného aj kvalitatívneho hľadiska.

Cca 80% pracovného času tvorí práca v kancelárii / laboratóriu, zvyšných 20% tvorí práca vo výrobe.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• meranie a vyhodnocovanie fyzikálnych aj chemických vlastností a parametrov výrobkov (pH, elektrická vodivosť, vlhkosť, a pod.),
• odoberanie vzoriek a vykonávanie laboratórnych rozborov, prípadne zasielanie vzoriek na rozbor externým spolupracovníkom,
• hľadanie príčin výkyvov nameraných limitov a následná realizácia nápravných opatrení (úprava receptúry, usmernenie výrobných pracovníkov, atď.),
• riešenie zákazníckych reklamácií z technologického pohľadu.

Náš klient v súčasnej dobe rozširuje existujúcu výrobu o výrobu organických hnojív, ktorá zatiaľ funguje len na laboratórnej báze. Spustenie výroby organických hnojív predstavuje výzvu pre kandidáta na tejto pozícii – vývoj nových hnojív, nastavovanie receptúr, a pod.

V rámci zaúčania sa na danú pozíciu pôjde vybraný kandidát do materskej spoločnosti v Čechách, kde mu skúsení kolegovia odovzdajú potrebné informácie. Budú mu nápomocní nielen počas zaškoľovania, ale aj počas celého pôsobenia na pozícii (napr. pri vývoji nových produktov organických hnojív).

Na tejto pozícii si vieme predstaviť nielen skúseného kandidáta, ale aj juniornejšieho kandidáta so vzdelaním v odbore. Nevyhnutnosťou je znalosť čítať laboratórne protokoly.

Na našom klientovi by sme radi vyzdvihli, že vybranému kandidátovi poskytne možnosť sebarealizácie a uplatnenia nových nápadov, pri vybavení laboratória, vývoji nových produktov a pod.

Ďalšie výhody a benefity:
• práca pre rastúcu modernú spoločnosť s dlhodobo pozitívnymi finančnými výsledkami
• finančné ohodnotenie návrhov a nápadov na zefektívňovanie existujúceho systému, znižovanie nákladov, podnety na vylepšenie pracovného prostredia, a podobne,
• možnosť odborného a profesného rastu prostredníctvom odborných školení, ale aj prostredníctvom úzkej spolupráce s českými kolegami, ktorí už majú dlhoročné skúsenosti a vybudované moderné laboratórium
• práca s modernými technológiami
• 2x ročne celofiremný teambuilding
• naturálne odmeny a budget na nákup produktov spoločnosti

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3136031  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne platové ohodnotenie