Obchodný manažér pre energetickú biomasu

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, okres Banská Bystrica, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavý fixná zložka + provízia z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný manažér pre energetickú biomasu.

Región pôsobenia: Stredné Slovensko
Vybraný kandidát bude cca 4 dni v týždni v teréne a 1 deň na centrále, ktorá sa nachádza v Lučenci.

Naším klientom je úspešná slovenská výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny firiem zastrešených českou materskou spoločnosťou. Spoločnosť sa už 16 rokov zaoberá výrobou pestovateľských substrátov, mulčovacích kôr, trávnych zmesí a hnojív. Náš klient sa venuje aj spracovaniu biomasy a výrobe štiepky.

Obchodný manažér na tejto pozícii sa venuje predaju energetickej biomasy, ako aj nákup surovín na jej výrobu.

Zákazníkmi nášho klienta sú spoločnosti vyrábajúce teplo a elektrickú energiu. Spoločnosť už má vybudovanú stálu klientelu zákazníkov, ale stále je tu priestor pre akvizíciu nových zákazníkov.

Dodávateľmi surovín sú rôzne drevospracujúce spoločnosti, lesné podniky, urbárske spoločnosti a pod. Nakupuje sa od nich biologicky rozložiteľný odpad – kôra, odrezky, piliny a pod. Cca 80% dodávateľov je daných, zvyšok je o hľadaní obchodných príležitostí zo strany Obchodného manažéra.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov – sledovanie včasnosti a kvality dodávok
• akvizícia nových obchodných príležitostí
• vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi alebo dodávateľmi a hľadanie vhodných riešení pre obe strany
• vypracovávanie cenových ponúk a uzatváranie obchodu
• odborné poradenstvo

Obchodný Manažér na tejto pozícií nezačína „od nuly“ – veľa vecí je už rozbehnutých, stačí v nich pokračovať a rozvíjať ich. Nevyhnutnosťou je mať obchodnícke skúsenosti, a vedieť nadväzovať kontakty.

Po nástupe na pozíciu sa úspešný kandidát zoznámi s fungovaním spoločnosti, so systémom práce, dodávateľskou aj odberateľskou štruktúrou, atď. Zaúčanie je zastrešené priamym nadriadený, ktorý doteraz túto prácu vykonával.

Na našom klientovi by sme radi vyzdvihli, že vybranému kandidátovi poskytne možnosť odborného a profesného rastu, prostredníctvom prepracovaného systému vzdelávania:
• či už sú to odborné školenia poskytované materskou spoločnosťou
• ale aj pravidelné vzdelávanie v oblasti obchodníckych a komunikačných zručností

Ďalšie výhody a benefity:
• práca pre rastúcu modernú spoločnosť s dlhodobo pozitívnymi finančnými výsledkami
• zaujímavý fixný plat a možnosť ovplyvniť výšku príjmu variabilnou zložkou z obratu
• finančné ohodnotenie návrhov a nápadov na zefektívňovanie existujúceho systému, znižovanie nákladov, podnety na vylepšenie pracovného prostredia, a podobne.
• vlastné organizovanie pracovného času a plánovanie aktivít
• služobné auto aj na súkromné účely
• možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
• 2x ročne celofiremný teambuilding
• naturálne odmeny a budget na nákup produktov spoločnosti

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3129180  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavý fixná zložka + provízia z obratu