Obchodný manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou | k spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta/ kandidátku na pozíciu Obchodný manažér pre predaj personálnych služieb na Nemeckom a Rakúskom trhu.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre slovenskú personálnu agentúru, ktorá sa už viac ako 10 rokov venuje personálnemu leasingu a HR Outsourcingu. Realizuje výber a nábor vhodných zamestnancov na rôzne robotnícke profesie ako sú napr. elektrikári, murári, kúrenári, zvárači a pod.

Klientelu spoločnosti tvorí široké spektrum zákazníkov pôsobiacich v Nemecku a Rakúsku, sú to najmä výrobné spoločnosti pôsobiace v stavebnom, automobilovom a strojárenskom priemysle.

Spoločnosti sa obchodne mimoriadne dobre darí a preto potrebujú do svojho obchodného tímu novú posilu.

80% času Obchodného manažéra na tejto pozícii, tvorí práca v kancelárii tzv. obchodovaním od stola. Čo spočíva najmä z vyhľadávania a telefonického oslovovania nových zahraničných klientov s cieľom vzbudenia záujmu a samotného zobchodovania ponúkaných personálnych služieb.

Obchodný manažér na tejto pozícii cestuje za klientom do zahraničia, len v prípade požiadavky zo strany klienta o osobné stretnutie. Zvyšných 20 % času je potrebné aby sa venoval administratívnym činnostiam (tvorba zmlúv, tvorba a udržiavanie databázy klientov, reporting vedeniu spoločnosti a pod.)

Obchodný plán je nastavený reálne a vlastným pričinením je možné dosiahnuť jeho prekročenie. Zvolenie cesty a spôsobu, ktorým sa dopracujete k jeho dosiahnutiu je plne vo Vašej vlastnej réžii.

V rámci komunikačných väzieb v spoločnosti, budete zdieľať všetky potrebné informácie ohľadom presnej špecifikácie a požiadavky klienta na zobchodované pozície s manažérom náboru.

Pre výkon tejto práce dostanete k dispozícii služobné vozidlo s možnosťou využitia aj na súkromné účely, mobil a notebook s mobilným wifi pripojením.

Procesom zaškolenia Vás prevedie sám riaditeľ spoločnosti. Oboznámi Vás s pracovnou náplňou, s cenovou politikou, ako aj so samotnými pracovnými postupmi zavedenými v spoločnosti. Zároveň Vám poskytne všetky potrebné pracovno-právne informácie, ktoré platia v Nemecku a Rakúsku.

Hľadáme šikovného obchodníka, ktorý:
• si vie nájsť cestu a komunikovať na rôznych úrovniach ako s majiteľmi spoločností, tak aj s HR manažérmi a personalistami;
• aktívne komunikuje nemecky;
• je ochotný cestovať po Nemecku a Rakúsku.

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým zázemím;
• dobré interné zaškolenie ;
• otvorená a priama komunikácia v tíme;
• možnosť kariérneho rastu na pozíciu riaditeľa obchodného tímu;
• 13. plat;
• pohyblivá pracovná doba;
• počas pobytu v zahraničí vyplácanie diét v zmysle zákona;
• služobné auto aj na súkromné účely;
• rôzne firemné akcie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre slovenskú personálnu agentúru, ktorá sa už viac ako 10 rokov venuje personálnemu leasingu a HR Outsourcingu, pre klientelu pôsobiacu v Nemecku a Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3109026  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou | k spokojnosti