Obchodný zástupca pre balíkové služby

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu Obchodný zástupca pre balíkové služby. Vybraný kandidát môže byť z Bratislavského alebo Banskobystrického kraja.

Naším klientom je renomovaná medzinárodná spoločnosť, ktorá má zastúpenie v 50 štátoch sveta. Na Slovensku úspešne pôsobí od roku 2006. Spoločnosť sa zaoberá prepravou a expresným doručovaním balíkových zásielok.

Zákazníkmi nášho klienta, sú spoločnosti, ktoré potrebujú zasielať a prepravovať balíkové zásielky - rôzne e-shopy, výrobné, obchodné spoločnosti, a pod.

Podstatou tejto pracovnej pozície je akvizícia nových zákazníkov a obchodných príležitostí.

Medzi typické činnosti patrí:
• plánovanie a dohadovanie si obchodných stretnutí,
• vedenie obchodných rokovaní s cieľom zistiť aktuálne potreby zákazníka a navrhnúť vhodné riešenia,
• vypracovávanie cenových ponúk a uzatváranie obchodu,
• akvizícia nových klientov.

Akvizícia nových zákazníkov je podporená aj aktivitami Oddelenia podpory, ktoré vyhľadáva potenciálnych zákazníkov a dohaduje s nimi stretnutia pre Obchodného zástupcu.

Obchodný zástupca po nástupe na pozíciu prejde cca 2 týždňovým zaškolením, v rámci ktorého sa zoznámi so systémom práce, produktovým portfóliom, s jednotlivými oddeleniami spoločnosti, hlavne oddelením podpory predaja, finančným, IT a pod. Následne absolvuje stretnutia v teréne so skúseným kolegom na obchodníckej pozícii, ako aj Obchodnou riaditeľkou.

Táto pracovná pozícia je zameraná na akvizíciu nových zákazníkov. Hľadáme kandidáta, ktorý vie hľadať obchodné príležitosti a je zameraný na dosahovanie výsledkov.

- rôznorodá a kreatívna práca v úspešnej a celosvetovo pôsobiacej spoločnosti
- služobné auto aj na súkromné účely a ďalšie pracovné prostriedky potrebné k výkonu práce
- zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie - fix a variabilná zložka
- 13. plat v plnej výške základného platu
- vyhodnotenie Zamestnanec roka za každé oddelenie spojené s finančnou odmenou
- vecné dary pri pracovných výročiach
- rôzne motivačné súťaže o zaujímavé ceny a rekreačné pobyty
- vlastné organizovanie pracovných aktivít
- odborný rast prostredníctvom rôznych obchodných školení
- možnosť kariérneho rastu
- teambuildingové akcie

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poštové služby a služby kuriérov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3106969  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne platové ohodnotenie