Prevádzkový Manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Senec, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu Prevádzkový Manažér pre prevádzky v Senci a v Trenčíne. Vybraný kandidát bude 4 dni v týždni na prevádzke v Senci a 1 deň na prevádzke v Trenčíne.

Naším klientom je renomovaná spoločnosť, ktorá je súčasťou celosvetovo pôsobiacej logistickej skupiny so sídlom v Nemecku. Na Slovensku úspešne pôsobí od roku 2006. Spoločnosť sa zaoberá vnútroštátnou aj medzinárodnou prepravou balíkových a paletových zásielok. Okrem prepravných služieb poskytuje svojim zákazníkom aj skladovú logistiku.

Hľadáme Prevádzkového Manažéra, ktorý v rámci vyššie uvedených služieb poskytovaných naším klientom, bude na svojich prevádzkach manažérsky riadiť prepravu balíkových zásielok.

Podstatou tejto pracovnej pozície je zabezpečenie operatívneho a hladkého chodu prevádzky. Prevádzkový Manažér riadi oddelenie dispečingu, skladu a tím externých vodičov.

To v sebe zahŕňa nasledovné činnosti:
• riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov,
• sledovanie a optimalizácia nákladov na prepravu,
• spolupráca s HR oddelením na zabezpečení dostatočného počtu personálnych kapacít na oddelení dispečingu a v sklade,
• vedenie rokovaní so spoločnosťami, ktoré prenajímajú vodičov a vozidlá.

Prevádzkový manažér veľmi úzko spolupracuje s Hlavným dispečerom – napr. pri vyhodnocovaní kvality práce, produktivity vodičov, vyťaženosti áut a pod.

Vybraný kandidát po nástupe na pozíciu strávi cca 2 týždne na centrále vo Zvolene, kde si prejde jednotlivé úseky a oddelenia spoločnosti. Na prevádzke v Senci ho zaškolí skúsený kolega, ktorý mu odovzdá všetky potrebné informácie ohľadom nastavených procesov, systému práce a pod. Zároveň sa mu bude venovať Odborný mentor, ktorý mu bude oporou kedykoľvek bude potrebovať.

- rôznorodá a kreatívna práca v úspešnej a celosvetovo pôsobiacej spoločnosti
- služobné auto aj na súkromné účely a ďalšie pracovné prostriedky potrebné k výkonu práce
- adekvátne platové ohodnotenie
- koncoročné odmeny
- peňažné príspevky pri pracovnom výročí
- vlastné organizovanie pracovných aktivít
- odborný rast prostredníctvom rôznych manažérskych školení
- jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
- možnosť kariérneho rastu
- teambuildingové akcie

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3100427  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne platové ohodnotenie