Technický manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technický manažér, s miestom výkonu práce v Liptovskom Hrádku.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú slovenskú spoločnosť, ktorá už takmer 70 rokov pôsobí ako výrobca širokého sortimentu strojárenských výrobkov, elektronických a elektrotechnických komponentov a telekomunikačných zariadení. Náš klient pomocou CNC spracovania plechov vyrába diely, súčiastky a mechanické montážne celky (stojany, skrine, atď.) pre rôzne priemyselné využitie. V rámci elektrotechnickej výroby sa venuje najmä výrobe dosiek plošných spojov.
Náš klient v súčasnosti prechádza investičnou a rozvojovou etapou, ktorej hlavným cieľom je modernizácia a kvalitatívny rast spoločnosti.
Technický manažér organizačne spadá pod výkonného riaditeľa a je členom stredného manažmentu. Manažér technickej kancelárie bude súčasťou nového manažérskeho tímu, ktorý má chuť zmodernizovať a zefektívniť procesy v spoločnosti.
Pozícia v sebe zahŕňa činnosti typické pre manažérsku pozíciu, a zároveň aj výzvy a veľký priestor pre sebarealizáciu v rámci nových projektov spoločnosti.
Podstatou pracovnej pozície Technického manažéra je komplexné riadenie 12-členného tímu – konštruktérov, programátorov, technológov – a dohliadanie na včasné plnenie pridelených úloh.
Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• zúčastňovanie sa denných operatívnych porád vo výrobe,
• prerozdeľovanie úloh podriadeným zamestnancom a ich priebežná kontrola,
• nastavovanie a vyhodnocovanie KPI´s,
• hodnotenie a motivácia zamestnancov.
Na vybraného kandidáta čaká viacero zaujímavých výziev:
• reorganizácia, donastavenie a zefektívnenie fungovania tímu technickej kancelárie po personálnej stráne,
• možnosť participácie na nových projektoch vývojového centra,
• spolupodieľanie sa na optimalizácii procesov či už v spolupráci s oddelením kvality, HR alebo inými úsekmi spoločnosti.
Hľadáme kandidáta, ktorý:
• je strojár a ideálne má skúsenosť s pracovnou pozíciou v rámci technickej prípravy výroby
• má skúsenosť s manažovaním tímu, vie riadiť operatívne aj strategicky
• je samostatný a nebojí sa robiť rozhodnutia

Na tejto pracovnej pozícii by sme radi vyzdvihli značný priestor pre sebarealizáciu či už v rámci manažovania tímu, ale aj v rámci participácie na rôznych nových projektoch spoločnosti.

Ostatné výhody a benefity:
- práca s dlhodobou perspektívou,
- v prípade potreby vie zamestnávateľ poskytnúť ubytovanie v bezprostrednej blízkosti pracoviska,
- zabezpečenie vzdelávacích kurzov a školení zamestnávateľom (odborné kurzy, školenia a semináre),
- mesačné odmeny,
- kvartálne odmeny,
- príspevky na kultúrne podujatia,
- ďalšie benefity budú kandidátom odprezentované na osobnom pohovore.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú slovenskú spoločnosť, ktorá už takmer 70 rokov pôsobí ako výrobca širokého sortimentu strojárenských výrobkov, elektronických a elektrotechnických komponentov a telekomunikačných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3097366  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne platové ohodnotenie