Vedúci výrobnej prevádzky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
dohou
Mzdové podmienky (brutto)
k spokojnosti | dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Vedúci výrobnej prevádzky – zinkovne.

Našim klientom je 100% dcérska spoločnosť českej stabilnej a prosperujúcej firmy, ktorá prevádzkuje najväčšiu sieť zinkovní na Slovensku a v Čechách. Zaoberá sa žiarovým a odstredivým zinkovaním oceľových konštrukcií, profilov a komponentov. Jej klientelu tvoria najmä stavebné, kováčske a zámočnícke spoločnosti pôsobiace na Slovensku, Poľsku a v Čechách.

Výrobná prevádzka prešla na jar tohto roku kompletnou modernizáciou a rekonštrukciou a v súčasnosti v nej pracuje na 3 zmeny cca. 45 zamestnancov, z ktorých 2/3 pôsobia na robotníckych pozíciách a zvyšok sú administratívni a THP pracovníci.

Hlavnou úlohou Vedúceho prevádzky na tejto pozícii je vytváranie výrobného plánu, vedenie a dohľad nad procesom výroby, koordinácia prác v súčinnosti so zmenovými majstrami s dôrazom na monitorovanie a kontrolu kvality, plnenie termínov a úsporu vynaložených nákladov na prevádzku.

Ďalšie typické činnosti na tejto pozícii sú:
• komunikácia s klientom vo veci technologických postupov a termínov dodania;
• sledovanie činnosti zamestnancov a ich mesačné hodnotenie;
• plánovanie a nákup subkomponentov potrebných na výrobu;
• plánovanie pravidelných revízií a investícií do modernizácie strojového vybavenia;
• optimalizácia výrobných nákladov a reporting do materskej spoločnosti.

Hľadáme Vedúceho prevádzky, ktorý ju pevne uchopí do svojich rúk, nastaví jej systém fungovania a po manažérskej stránke samostatne zastreší celý jej chod tak, aby bola finančne rentabilná.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka s technickým vzdelaním, ktorý:
• má základné znalosti z procesu zinkovania a vie ako oceľové materiály pri tom reagujú;
• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• sa nebojí niesť zodpovednosť za riadenie prevádzky;
• chce pracovať pre úspešnú, silnú a stabilnú spoločnosť;
• sa chce spolupodieľať na riadení výrobnej prevádzky so silným rastovým potenciálom.

Skúsenejší kolegovia z materskej spoločnosti Vám ihneď po nástupe poskytnú všetku potrebnú podporu a zaškolenie. Vysvetlia Vám jednotlivé technologické postupy, kvalitatívne základy, oboznámia Vás s firemnou kultúrou a ďalšími postupmi, ktoré sú v spoločnosti zavedené.

• plná podpora vedenia spoločnosti;
• možnosť pracovať v spoločnosti, kde má človek právo na konštruktívnu debatu, uznanie a vzájomný rešpekt;
• príjemné pracovné prostredie;
• dlhodobo perspektívna práca;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie;
• flexibilný pracovný čas
• mimoriadne prémie v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je 100% dcérska spoločnosť českej stabilnej a prosperujúcej firmy, ktorá prevádzkuje najväčšiu sieť zinkovní na Slovensku a v Čechách. Zaoberá sa žiarovým a odstredivým zinkovaním oceľových konštrukcií, profilov a komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3095433  Dátum zverejnenia: 7.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: k spokojnosti | dohodou