Zmenový majster

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Detva
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Zmenový majster na zvarovni.

Naším klientom je výrobná spoločnosť, ktorá už viac ako 60 rokov pôsobí v strojárskom priemysle a patrí medzi najvýznamnejšie spoločnosti v stredoslovenskom regióne. Spoločnosť sa zameriava hlavne na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií (rámy, ramená, výložníky). Výrobky spoločnosti sú určené pre svetoznáme značky v oblasti cestnej, stavebnej, lesnej a banskej techniky ako je napríklad Caterpillar, John Deere či Volvo.

Zmenový majster na zvarovni pracuje na 2 zmeny (ranná a poobedná). Jeho hlavnou úlohou je viesť a koordinovať prácu prideleného tímu zváračov (15 – 30 ľudí), s cieľom zabezpečiť plnenie výrobného plánu.

Medzi typické činnosti zmenového majstra patrí:
- prerozdeľovanie práce medzi zváračov,
- kontrola dodržiavania technologických postupov,
- dohliadanie na termínové plnenie výroby,
- operatívne riešenie problémov vo výrobe.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má pracovné skúsenosti s vedením tímu v strojárskej výrobe.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi potrebné zaškolenie v závislosti od jeho skúseností, schopností a zručností. Vybraný kandidát bude mať prideleného skúseného kolegu, zmenového majstra na zvarovni, ktorý ho oboznámi so všetkým potrebným.

Hľadáme kandidáta na trvalý pracovný pomer, ktorý bude kmeňovým zamestnancom nášho klienta.

- práca pre jednu z najvýznamnejších spoločností v regióne,
- práca s dlhodobou perspektívou,
- v prípade potreby vie zamestnávateľ poskytnúť ubytovanie v bezprostrednej blízkosti pracoviska,
- zabezpečenie vzdelávacích kurzov a školení zamestnávateľom (odborné kurzy, školenia a semináre),
- finančné príspevky a vecné dary pri pracovných a životných jubileách,
- príspevky na kultúrne podujatia,
- 13. plat v závislosti od hospodárskeho výsledku,
- ochranné pomôcky potrebné k výkonu práce,
- čistenie pracovného odevu (1 x týždenne),
- príspevok na stravu nad rámec zákona.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3091947  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na základe pracovných skúseností