Inžinier testov a simulácií

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď/ dodohou
Mzdové podmienky (brutto)
k spokojnosti/ dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta/ kandidátku na pozíciu Inžinier testov a simulácií.

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť, ktorá je celosvetovým lídrom na trhu vo výrobe brzdových strmeňov pre popredných automobilových výrobcov. V celosvetovom merítku sa radí do prvej TOP 5 najväčších dodávateľov pre automotive.

Inžinier testov a simulácií bude pracovať na testovacom oddelení, ktoré je súčasťou oddelenia vývoja a výskumu. Laboratórium, v ktorom sa testujú prototypy inteligentných elektrických brzdových systémov je vybavené najmodernejšími testovacími zariadeniami a meracou technikou.

Pracovnou náplňou Inžiniera testov a simulácií je, prostredníctvom zadávania numerických simulácií vykonávanie záťažových testov elektrických systémov bŕzd napojených na riadiacu jednotku. Namerané hodnoty následne analyzuje a dokumentuje. V prípade zistených nezrovnalostí posúva problém na riešenie vedúcemu testovacieho oddelenia.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka s elektrotechnickým vzdelaním, ktorý:
• sa orientuje okrem elektrotechniky aj v oblasti hydrauliky a mechaniky;
• vie čítať elektrotechnické schémy;
• zvládne bežnú komunikáciu v Anglickom jazyku.

Počas adaptácie, ktorá je v trvaní pol roka Vám skúsenejší kolega - senior inžinier, poskytne všetku potrebnú podporu a zaškolenie. Naučí Vás používať rôzne testovacie zariadenia vrátanie zadávania potrebných numerických simulácií do SW špeciálne vyvinutého za týmto účelom.

Na tejto pozícii by sme radi vyzdvihli:
• prácu v nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa radí v celosvetovom merítku do prvej TOP 5 najväčších dodávateľov pre automotive;
• príležitosť participovať na vývoji najmodernejších inteligentných brzdových systémov na svete, ktoré budete vidieť aj v reály namontované v automobiloch renomovaných značiek.

Ostatné benefity:
• práca pre spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojom odbore;
• odborný a osobný rozvoj prostredníctvom školení a kurzov;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného ale aj kariérneho rastu;
• 13. a 14. plat v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku;
• flexibilný pracovný čas;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona s bohatým menu, vrátane stravy pre celiatikov;
• príspevok na kultúrne a športové podujatia;
• rôzne firemné teambuildingové akcie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3076330  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: k spokojnosti/ dohodou