Nastavovač CNC strojov

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta/-ku na pozíciu Nastavovač CNC strojov s miestom výkonu práce v Žiari nad Hronom.

Naším klientom je úspešná spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí vyše 45 rokov a zaoberá sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Spoločnosť vyrába štandardné hliníkových profily - napr. kruhové, ploché a šesťhranné tyče, profily tvarov „L, U, T“ a pod., ako aj profily na mieru podľa požiadaviek klienta. Produkty nášho klienta sa používajú najmä v stavebníctve, strojárstve, elektrotechnike a doprave.

Pri výrobe uvedených profilov sa používajú CNC frézy (3-, 4-, 5-osé), ale aj jednoduchšie výrobné zariadenia (napr. píly).
Podstatou pracovnej pozície je príprava CNC frézy tak, aby CNC operátor mohol opracovávať komponenty v požadovanej kvalite a presnosti. To v sebe obnáša:

• nastavenie stroja, prípravu náradia a upínacích systémov,
• vyrobenie prvých vzorkových kusov a vykonanie kontrolných meraní výrobkov,
• úprava riadiacich programov a tvorba jednoduchších programov.

CNC zoraďovač pracuje v nepretržitom režime – 2x ranná smena, 2x poobedná, 2x nočná a 2 dni voľno.

Po nástupe na pozíciu bude Nastavovač zaškolený kolegom na rovnakej pozícii, s ktorým bude zhruba mesiac pracovať v tandeme.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť nielen kandidáta so skúsenosťami, ale aj šikovného CNC operátora, ktorý chce kariérne rásť.

- stabilná pracovná pozícia v modernej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením vo svojom odbore
- perspektíva odborného a kariérneho rastu na pozíciu CNC programátor
- zaujímavý základný plat + mesačné odmeny
- príplatok za prácu v hluku
- príplatky za prácu cez víkend, za poobedné a nočné smeny, za prácu cez sviatok
- finančné ohodnotenie za prácu nadčas alebo možnosť čerpať náhradné voľno
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Zamestnávateľ v prípade záujmu poskytne vybranému kandidátovi ubytovanie na rozbeh.
Zamestnávateľ poskytne prácu vo výrobe aj pre partnerov/partnerky, v prípade záujmu vyjde v ústrety aj v zaradení na rovnakú pracovnú smenu

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Naším klientom je úspešná spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí vyše 45 rokov a zaoberá sa výrobou a predajom hliníkových profilov. Spoločnosť vyrába štandardné hliníkových profily - napr. kruhové, ploché a šesťhranné tyče, profily tvarov „L, U, T“ a pod., ako aj profily na mieru podľa požiadaviek klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3068199  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé platové ohodnotenie