Obchodný referent | Obchodník

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný referent | Obchodník.

Naším klientom je úspešná a rastúca obchodná spoločnosť, ktorá sa už vyše 20 rokov zaoberá veľkoobchodnou činnosťou so železiarskym tovarom a stavebným a nábytkovým kovaním (napr. zámky a kľučky, hadice, spojovací materiál a veľa iných položiek).
Spoločnosť má na Slovensku tri pobočky – Bratislava, Banská Bystrica, Košice. Obchodný referent | Obchodník bude pôsobiť na pobočke v Košiciach. Na pobočke sa nachádza aj vzorková predajňa, kde si zákazníci nášho klienta môžu prísť zakúpiť tovar.

Podstatou pozície Obchodný referent | Obchodník je starostlivosť o existujúcich zákazníkov a akvizícia nových zákazníkov vo východoslovenskom regióne. Zákazníkmi sú stavebniny, železiarstva, stavebné a výrobné spoločnosti a rôzne inštitúcie.

Pracovná pozícia je špecifická svojím charakterom, cca 30% pracovného času tvorí práca v teréne – osobné návštevy existujúcich zákazníkov, prezentácia nových produktov, ako aj akvizícia nových zákazníkov; zvyšných 70% je práca v kancelárii.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• emailová, telefonická aj osobná komunikácia so zákazníkmi ohľadom objednávok, rozvozov a pod.
• spracovanie objednávok, dodacích listov a faktúr
• rozvíjanie a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientami, informovanie a poradenstvo klientov o novinkách a prebiehajúcich akciách
• vyhľadávanie nových zákazníkov
• spolupodieľanie sa na plnení obchodného plánu v príslušnom regióne

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý:
• hľadá stabilnú a rôznorodú prácu v úspešnej spoločnosti rodinného charakteru
• má rád dynamickú a obchodnú atmosféru a ocení prácu v mladom kolektíve
• má prax na pozícii, kde denne komunikoval so zákazníkom, riešil ich požiadavky, zabezpečoval spracovanie obchodných prípadov a poradenstvo klientom

• motivujúce finančné ohodnotenie - fixný plat a variabilná zložka
• zaujímavá a rôznorodá pracovná náplň, ktorá ponúka možnosť sebarealizácie
• pracovná pozícia v úspešnej spoločnosti, ktorá neustále posilňuje svoju pozíciu na trhu a rozširuje služby pre svojich zákazníkov
• práca v malej spoločnosti (do 40 ľudí), ktorá vie reagovať operatívne a pružne
• práca v mladom a kreatívnom tíme s rodinnou atmosférou
• finančné príspevky pri osobných a pracovných výročiach
• teambuildingové akcie a Vianočný večierok
• ďalšie benefity po dohode so zamestnávateľom a na základe výsledkov

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3063032  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne platové ohodnotenie