Mechanik manipulačnej a skladovej techniky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, okres Revúca, okres Rožňava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Mechanik manipulačnej a skladovej techniky.

Naším klientom je slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje servisu manipulačnej a skladovej techniky pre veľké výrobné spoločnosti a obchodné reťazce.

Podstatou pracovnej pozície je servis a oprava vysokozdvižných vozíkov, regálových zakladačov a rôznych iných vozíkov pre významnú výrobnú spoločnosť, v ktorej budete priamo pôsobiť. V tejto spoločnosti sa nachádza približne 140 kusov rôznej manipulačnej techniky.

Náš klient sa rozhodol rozšíriť počet pracovníkov na tejto pozícii, tzn. že budete pracovať s ďalším pohodovým kolegom.

Mechanik požiadavku na opravu vozíka zadáva Vedúci prevádzky, na ktorej sa vozík nachádza. Mechanik opravu vykoná buď vo svojej dielni alebo priamo na prevádzke, na ktorej sa konkrétny vozík nachádza. Po oprave vypíše Servisnú správu, ktorú zasiela svojmu zamestnávateľovi.

Po nástupe Vás zaučí skúsený kolega, ktorý v tejto spoločnosti pracuje od jej vzniku. Na začiatku budete pracovať spoločne, postupne budete vykonávať opravy samostatne.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý je vyučený automechanik, autoelektrikár alebo elektrikár a má chuť pracovať.

• práca na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
• platové ohodnotenie veľmi zaujímavé v regióne, v ktorom Mechanik pôsobí
• koncoročné odmeny
• pevná 8 hodinová pracovná doba, nadčasy sú veľmi zriedkavé
• voľné víkendy, pracuje sa len Pondelok – Piatok
• opravy a servis sa realizujú na 1 mieste, nie je potrebné cestovať po Slovensku
• všetko potrebné technické vybavenie potrebné k výkonu práce
• pracovné oblečenie

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3037109  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé platové ohodnotenie