Obchodný manažér pre záhradný a trávnikový sortiment

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný manažér pre záhradný a trávnikový sortiment.

Región pôsobenia: celé Slovensko
Práca je formou home office.
Vybraný kandidát má vytvorené pevné pracovné miesto na centrále spoločnosti, aj napriek tomu, že väčšinu času je home office

Naším klientom je úspešná slovenská výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny firiem zastrešených českou materskou spoločnosťou. Náš klient pôsobí ako výrobca pestovateľských substrátov, mulčovacích kôr, trávnych zmesí a hnojív a na trhu je už 16 rokov.

Zákazníkmi nášho klienta sú profesionálni pestovatelia ovocia, zeleniny, kvetov, ako aj firmy zaoberajúce sa realizáciou klasických a strešných záhrad, parkov, futbalových a golfových ihrísk, a pod.

Podstatou pracovnej pozície Obchodný manažér je predaj produktov a odborné poradenstvo zákazníkom. Odborné poradenstvo poskytuje v rámci predajného, ale aj popredajného servisu (odporučenie vhodného substrátu, hnojiva, poradenstvo pri chorobách trávnika, zavlažovaní a pod.)

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• akvizícia nových zákazníkov a nových obchodných príležitostí
• vedenie obchodných rokovaní s cieľom zistiť aktuálne potreby zákazníka a navrhnúť vhodné riešenia a produkty
• vypracovávanie cenových ponúk a uzatváranie obchodu
• odborné poradenstvo

Keďže je táto pozícia výrazne ovplyvnená sezónnosťou, počas sezóny Obchodný manažér trávi gro času v teréne. Mimo sezóny participuje na tvorbe nových katalógov, vyhľadáva nových dodávateľov pre doplnkový sortiment, monitoruje produkty konkurencie, atď.

Po nástupe sa úspešný kandidát zoznámi s fungovaním spoločnosti, so sortimentom, odberateľskou štruktúrou, atď. V sortimente Vás zaučia tak, aby ste informácie mohli odovzdávať ďalej zákazníkom.
Zaúčanie sa na pracovnej pozícii je zastrešené aj skúseným kolegom na rovnakej pozícii. Zároveň sa zúčastníte odborných školení v materskej spoločnosti v Čechách.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý:
• má buď vzdelanie v odbore poľnohospodárstvo, pestovateľstvo, záhradná architektúra a pod.
• alebo má skúsenosť na pracovnej pozícii práve v tejto oblasti,
Zároveň si vieme predstaviť aj šikovného absolventa z odboru.

Na našom klientovi by sme radi vyzdvihli, že vybranému kandidátovi poskytne možnosť odborného a profesného rastu, prostredníctvom prepracovaného systému vzdelávania:
• či už sú to odborné školenia poskytované materskou spoločnosťou
• ale aj pravidelné vzdelávanie v oblasti obchodníckych a komunikačných zručností

Ďalšie výhody a benefity:
• práca pre rastúcu modernú spoločnosť s dlhodobo pozitívnymi finančnými výsledkami
• zaujímavý fixný plat a možnosť ovplyvniť výšku príjmu variabilnou zložkou z obratu
• finančné ohodnotenie návrhov a nápadov na zefektívňovanie existujúceho systému, znižovanie nákladov, podnety na vylepšenie pracovného prostredia, a podobne
• služobné auto aj na súkromné účely
• hradené ubytovanie v rámci služobných ciest, ale aj počas času stráveného na centrále
• vlastné organizovanie pracovného času a plánovanie aktivít
• presne stanovený plán adaptácie spojený s odbornými školeniami v materskej firme v Čechách
• možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
• 2x ročne celofiremný teambuilding
• naturálne odmeny a budget nákup produktov spoločnosti

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je úspešná slovenská výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny firiem zastrešených českou materskou spoločnosťou. Spoločnosť nášho klienta sa už 16 rokov zaoberá výrobou pestovateľských substrátov, mulčovacích kôr, trávnych zmesí a hnojív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3037106  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne platové ohodnotenie