Manažér údržby

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Krupina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
k spokojnosti/ dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Manažér údržby.

Našim klientom je 100% dcérska spoločnosť stabilnej a prosperujúcej nemeckej firmy, ktorá pôsobí na Slovensku viac ako 15 rokov. Spoločnosť sa zaoberá zákazkovou výrobou čalúneného nábytku. Jej partnermi sú najväčšie významné veľkoobchodné nábytkárske spoločnosti, pôsobiace na trhoch celej západnej a severnej Európy.

Výrobná prevádzka spoločnosti je zriadená v novopostavenej výrobnej hale a je vybavená najmodernejšími strojmi rôznych svetových značiek používaných pri výrobe čalúneného nábytku.

Úspešný kandidát na tejto pozícii bude vykonávať kumulovanú funkciu Manažéra údržby a Facility manažéra. Hlavnou úlohou manažéra na tejto pozície je vedenie a koordinácia prác cca. 10-členného údržbárskeho tímu zloženého z mechanikov a elektrikárov s dôrazom na monitorovanie, kontrolu a úsporu vynaložených nákladov na údržbu.

Primárne ako Manažér údržby budete mať za cieľ zabezpečiť bezporuchový chod strojového vybavenia na výrobnej hale a to plánovaním a zabezpečovaním preventívnej ako aj operatívnej údržby strojov a zariadení. Zároveň budete mať na starosti príručný sklad náhradných dielcov a ich objednávanie.

V rámci facility manažmentu budete mať za cieľ zabezpečiť údržbu prevádzkových zariadení v budove vrátane kotolne a údržby pozemku. Dôraz je kladený najmä na včasné zabezpečenie povinných revíznych skúšok tlakových zariadení, el. rozvodov a ďalších revízii, ktorú sú povinné zo zákona. Súčasťou tejto práce je kontrola platnosti všetkých osvedčení, ktoré musia mať zo zákona mechanici a elektrikári pre výkon svojho povolania a zabezpečenie ich povinného preskúšania.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka s elektrotechnickým vzdelaním, ktorý:
• sa orientuje okrem elektrotechniky aj v oblasti hydrauliky a mechaniky;
• vie čítať elektrotechnické schémy a mechanické manuály;
• zvládne bežnú komunikáciu v Anglickom jazyku prípadne Nemeckom jazyku.

Počas adaptácie Vám Prevádzkový manažér poskytne všetku potrebnú podporu a zaškolenie. Oboznámi Vás nielen s firemnou kultúrou a postupmi zaužívanými v spoločnosti, ale Vás naučí aj pracovať v SW na skladové hospodárstvo.

• práca pre výrobnú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria významné veľkoobchodné nábytkárske spoločnosti pôsobiace v krajinách západnej Európy a Škandinávii;
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• odborný a osobný rozvoj prostredníctvom školení a kurzov;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného ale aj kariérneho rastu;
• mimoriadne prémie;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• možnosť zakúpenia výrobku za výrobné ceny.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3035149  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: k spokojnosti/ dohodou