Zdravotná sestra

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Krupina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovnú kandidátku / kandidáta na pracovnú pozíciu zdravotná sestra/ zdravotný brat, ktorý komunikuje v nemeckom jazyku. Našim klientom je spoločnosť, prevádzkujúca celosvetovo známe prírodné liečebné kúpele, ktoré sú vyhľadávané nielen slovenskou, ale aj zahraničnou klientelou.

Podstatou pracovnej pozície zdravotnej sestry v tomto zariadení, je vykonávanie základných pracovných činností klasickej všeobecnej zdravotnej sestry v ambulancii pre príjem pacientov na kúpeľnú liečbu. Nakoľko sa jedná o prácu na tri zmeny, je potrebné počítať s istou dávkou časovej flexibility.

Medzi bežné činnosti zdravotnej sestry na tejto pozícii sú:
• meranie a monitorovanie vitálnych funkcií pacientov pri príjme pacientov;
• ambulantné podávanie predpísaných infúzií a injekcií;
• objednávanie pacientov na procedúry;
• vedenie zdravotnej dokumentácie.

Okrem bežných činností zdravotnej sestry sa od nej očakáva, že bude robiť „tlmočníka“ medzi lekárom a nemecky hovoriacim pacientom. To znamená, že zistí od pacienta, aké problémy ho trápia a následne mu vysvetlí, aké procedúry mu lekár predpísal a prečo mu budú prospešné.

Výhodou tejto práce je, že je oveľa komfortnejšia, čistejšia a ľahšia v porovnaní s prácou na lôžkovom oddelení. To znamená, že zdravotná sestra nemusí dvíhať pacientov, pravidelne podávať lieky a pod. Počas nočnej služby má zdravotná sestra pridelenú vlastnú súkromnú miestnosť a služby sú mimoriadne pokojné.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť nemecky hovoriace zdravotné sestry/ bratov bez rozdielu veku, ktorým neprekážajú nočné služby. To znamená nevylučujeme ani čerstvých absolventov ani čerstvé dôchodkyne. V prípade potreby náš klient úspešnej kandidátke/ kandidátovi zabezpečí ubytovanie.

• práca v príjemnom, pokojnom a modernom prostredí;
• možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja, účasť na konferenciách a seminároch určených pre zdravotníkov;
• možnosť využívania kúpeľných služieb pre osobné využitie ako aj rodinných príslušníkov;
• letné finančné odmeny;
• 13. plat tzv. vianočné odmeny;
• 1 x ročne 100,- € nákupné poukážky ;
• finančný príspevok na kultúrne a športové podujatia;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• pitný režim;
• rôzne firemné akcie (napr. športový deň, vianočný večierok, MDD a pod.)

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je spoločnosť, prevádzkujúca celosvetovo známe prírodné liečebné kúpele, ktoré sú vyhľadávané nielen slovenskou ale aj zahraničnou klientelou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3032562  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou