Mechanik chladiarenských zariadení

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacod 1300 brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Mechanik chladiarenskych zariadení.

Našim klientom je významná spoločnosť, ktorá už niekoľko rokov prináša riešenia v oblasti technologického zabezpečenia budov. Spoločnosť má celosvetové pôsobenie a na Slovensku úspešne pôsobí viac ako 20 rokov. Pre svojich zákazníkov navrhuje, vyrába a montuje riadiace systémy, ktoré zaisťujú automatizáciu vetrania, klimatizácie a kúrenia. Náš klient svojim zákazníkom poskytuje aj autorizovaný servis a opravy týchto zariadení. Zákazníkmi sú prevažne veľké výrobné spoločnosti, ale aj obchodné centrá, hotely, nemocnice a podobne.

Hlavnou úlohou Mechanika/ Chladiara na tejto pozícii bude vykonávanie montáže, diagnostika, opravy a servis chladiacich a klimatizačných zariadení.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:

• montáž a kompletizovanie klimatizačných systémov
• oživenie a spustenie klimatizačných systémov do prevádzky
• vykonávanie pravidelného servisu a generálnych opráv
• zisťovanie a odstraňovanie porúch a závad

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta :

- ktorý má potrebné odborné skúsenosti a prax v danej oblasti
- má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný
- má skúsenosti s vedením tímu montážnikov, vie ich podporovať a správne
motivovať v práci, pričom sám ide príkladom.
- výhodou je členstvo v slovenskom zväze pre chladiacu a klimatizačnú techniku.

Práca si výnimočne vyžaduje cestovanie do vzdialenejších miest na cca 2 – 3 dni.

Práca je vykonávaná v montážnych skupinách v zložení 2 – 3 ľudí realizovaná buď na nových, alebo už zrealizovaných projektoch

Adaptácia pozostáva s oboznámením sa so zariadeniami, s ktorými náš klient pracuje a z tohto dôvodu Mechanik/ Chladiar krátko po nástupe zúčastní generálnej opravy klimatizačného zariadenia so skúsenými kolegami.

• práca pre silnú a úspešnú nadnárodnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením na trhu
• práca so špičkovými a najmodernejšími technológiami a zariadeniami
• príplatky za pohotovosť a nadčasy
• finančná odmena za predaj produktu alebo služby zákazníkovi (pri vykonávaní servisnej činnosti)
• finančné príspevky pri životných jubileách, pri narodení dieťaťa, pri sobáši
• profesionálne a kompletné vybavenie v oblasti ochranného pracovného oblečenia a pomôcok
• absolvovanie všetkých BOZP a PO školenia potrebných k bezpečnému výkonu tejto pracovnej pozície
• možnosť osobného aj kariérneho rastu
• firemné a teambuildingové akcie

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je významná spoločnosť, ktorá už niekoľko rokov prináša riešenia v oblasti technologického zabezpečenia budov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý:

• má skúsenosť s montážou a opravou chladiacich zariadení
• má elektrotechnickú vyhlášku §21 - §23
• vie čítať technickú schému
• je technicky a manuálne zručný

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2982316  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac