Zváračský inžinier

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Levice, Maďarsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou | k spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Zváračský inžinier, s miestom výkonu práce v Šahách.

Naším klientom je nemecký koncern s celosvetovou pôsobnosťou a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby hnacích a podvozkových systémov (zotrvačníky, stabilizátory, tlmiče nárazov a pod.). Spoločnosť patrí medzi troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel.

Spoločnosť momentálne rozširuje výrobu a rozrastá sa o jeden výrobný závod v Šahách, ktorý sa bude špecializovať na výrobu zvarencov. Práve sem sa presunie výroba zvarencov z už existujúceho slovenského a nemeckého závodu.

Zváračský inžinier bude zastrešovať presun a spustenie výroby v novo-vybudovanom výrobnom závode. Jeho hlavnou úlohou je nastaviť a formovať celý proces zvárania od vytvorenia a zavedenia postupov zvárania, cez dohliadanie na dodržiavanie postupov až po neustále zlepšovanie procesov.

Medzi bežné činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- nastavenie postupov zvárania prototypovej výroby tlmičov podľa používaných a zavedených štandardov,
- dohliadanie na dodržiavanie nastavených procesov zvárania v sériovej výrobe,
- monitorovanie, hodnotenie a neustále zlepšovanie zváracieho procesu,
- vedenie a aktualizovanie príslušnej dokumentácie.

Úspešnému kandidát bude poskytnuté komplexné zaškolenie, v rámci ktorého sa kandidát podrobne oboznámi s fungovaním spoločnosti a samotným výrobným procesom. Kandidát absolvuje výrobnú prax a v rámci svojej adaptácie bude pôsobiť priamo na zvarovni, kde bude postupne začleňovaný do jednotlivých úloh.

Po základnej adaptácii bude úspešný kandidát pridelený priamo do výrobného závodu v Nemecku, odkiaľ sa budú presúvať výrobné linky. Oboznámi sa s výrobou a výrobnými linkami pre ľahší presun a spustenie výrobnej prevádzky v Šahách.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta s pracovnými skúsenosťami v oblasti zvárania, ktorý je držiteľom certifikátu IWE prípadne EWE, a ktorý dokáže komunikovať v nemeckom jazyku.

Na tejto pozícii by sme radi vyzdvihli:
- práca pre svetovo uznávaného subdodávateľa v automotive,
- neobmedzený priestor pre realizáciu vlastných nápadov v rámci nastavovania / zlepšovania procesov,
- na kandidáta čaká výzva v podobe zastrešenia presunu a spustenia výroby z 2 závodov do jedného,
- rôznorodosť práce (práca vo výrobe, v kancelárii),
- priestor pre profesný rozvoj a rast či už na inú pracovnú pozíciu alebo iné oddelenie v rámci koncernu.

Ostatné benefity:
- prepracovaný systém odmeňovania so širokou škálou finančných benefitov (13. a 14. plat, mesačné prémie, cestovný príspevok, mimoriadne odmeny, odmeny pri životných jubileách a odpracovaných rokoch),
- raz za štvrťrok finančné poukážky (nákup v Kauflande, Cheque Dejeneur a pod.),
- jednorazový príspevok pri relokácii,
- zabezpečenie pracovných pomôcok zamestnávateľom (pracovné oblečenie, obuv, ochranné pomôcky),
- pitný režim,
- zabezpečenie autobusovej dopravy pre zamestnancov z blízkeho okolia,
- každý mesiac darčeky pre každého zamestnanca (vitamínové balíčky, ručne robené čokolády,...)
- zabezpečenie vzdelávacích kurzov a školení zamestnávateľom (jazykové kurzy, odborné školenia)
- príspevok na DDP,
- príspevok na stravu nad rámec zákona,
- firemný deň otvorených dverí pre členov rodiny,
- nadštandardné lekárske prehliadky,
- príspevok na kultúrne podujatia a športové akcie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2981745  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou | k spokojnosti