Kamenár - výroba interiérových produktov

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, okres Banská Štiavnica, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Kamenár, s miestom výkonu práce v Žarnovici.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešné rodinné kamenárstvo, ktoré sa už viac ako 25 rokov zaoberá výrobou a montážou rôznych interiérových a exteriérových kamenných produktov (kuchynské dosky, kúpeľne, obklady krbov, pomníky, dlažby a pod.). Spoločnosť spracováva prírodný a technický kameň pomocou najmodernejšej technológie (CNC píla, leštiaci automat,...).

Kamenár robí hlavne dokončovacie práce a finálnu úpravu interiérových kamenných produktov. To v sebe zahŕňa najmä:
- ručné dobrusovanie vyrezaných otvorov a hrán,
- leštenie kameňa,
- kontrola rozmerov hotového produktu.

Kamenár sa venuje aj montáži interiérových produktov priamo u zákazníkov, ktorí sú nielen v okolí Žarnovice, ale aj v širšom okruhu

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý má skúsenosť s opracovaním kameňa a montážou kamenných produktov.

Hľadáme kandidáta na trvalý pracovný pomer, ktorý bude kmeňovým zamestnancom nášho klienta.

- ľudský a otvorený prístup konateľa a rodinná atmosféra v celej spoločnosti, ktorá vytvára príjemné pracovné prostredie,
- stabilná spoločnosť so silným rodinným zázemím, ktorá poskytuje možnosť dlhodobo perspektívnej práce,
- nadštandardné platové ohodnotenie,
- všetky pracovné a ochranné pomôcky zabezpečené zamestnávateľom,
- rôzne firemné akcie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2972450  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné finančné ohodnotenie