Mzdový účtovník

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre renomovanú audítorskú a poradenskú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta / -ku na pozíciu Mzdový účtovník.

Spoločnosť úspešne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov a svojim klientom (národné aj medzinárodné spoločnosti rôzneho charakteru a veľkosti) poskytuje vedenie účtovníctva, audítorské služby a účtovné, ekonomické a daňové poradenstvo. Spoločnosť je už viac ako 5 rokov členom medzinárodnej audítorskej skupiny a vo svojom obore patrí medzi špičkové spoločnosti na slovenskom trhu.

Mzdový účtovník má pridelených vlastných klientov, ktorým bude viesť mzdovú a personálnu agendu (dokopy pre cca 120 zamestnancov).

Medzi typické činnosti Mzdového účtovníka na tejto pozícii patrí:
- spracovávanie a výpočet miezd zamestnancov na základe podkladov od klienta,
- komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami,
- administratíva spojená so vznikom a ukončením pracovného pomeru (prihlášky a odhlášky do poisťovní, evidencia personálnych zložiek zamestnancov a pod.),
- spracovávanie mesačných mzdových výkazov,
- spracovávanie ročného zúčtovania dane z príjmov fyzických osôb.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má pracovné skúsenosti s vedením mzdového účtovníctva a dokáže komunikovať v anglickom jazyku aspoň písomnou formou.

Úspešný kandidát sa v rámci adaptácie oboznámi s fungovaním spoločnosti, s pridelenými klientmi a dostane plnú podporu zo strany skúsenejších kolegov.

- práca pre úspešnú spoločnosť s medzinárodnou účasťou, ktorá vo svojom obore patrí medzi špičkové spoločností na Slovensku,
- neustály odborný rozvoj a rast (odborné školenia, medzinárodné konferencie a semináre plne hradené zamestnávateľom),
- 13. plat,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- rôzne teambuildingové aktivity (golfový turnaj, lyžovačka a podobne..).

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme kandidáta, ktorý:
- dokáže komunikovať v anglickom jazyku (aspoň písomne).

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2932635  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na základe pracovných skúseností