Obchodno-technický referent/ referentka

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, dcérsku spoločnosť úspešnej a prosperujúcej českej firmy, hľadáme šikovného kandidáta/ kandidátku na pozíciu Obchodno-technický referent/ referentka.

Spoločnosť je na Slovensku už viac ako 20 rokov popredným lídrom v predaji špičkových stavebných, zemných strojov a mechanizmov renomovaných svetových značiek. Je výhradným zástupcom najväčšieho výrobcu a technologického lídra vo svete, ktorý sa zaoberá vývojom a výrobou týchto strojov a mechanizmov používaných nielen v stavebníctve a doprave, ale aj pri ťažbe surovín a dreva, v energetike a logistike.

Obchodno-technický referent/ referentka primárne robí zázemie a podporu obchodníkom spoločnosti. Komunikuje so zahraničnými výrobcami, koordinuje nákup komponentov, zabezpečuje prepravu strojov a komponentov od výrobcu na Slovensko, vypracováva cenové ponuky, tvorí a udržiava databázu klientov, eviduje pracovné stroje na prenájom. Ďalšími činnosťami, ktoré je na tejto pozícii potrebné robiť sú rôznorodé administratívne činnosti.

Vieme si na tejto pozícii predstaviť človeka s technickým myslením aj bez predchádzajúcich pracovných skúseností. Náš klient poskytne kompletné zaškolenie a adaptáciu.

Hľadáme človeka, ktorý:
• ocení príjemnú pracovnú atmosféru;
• komunikuje v anglickom jazyku;
• zvládne vytvoriť tabuľky, vzorce a grafy v exceli;
• vie operatívne organizovať veci a zároveň sa popasovať aj s administratívou;
• hľadá stabilné a perspektívne zamestnanie.

• práca pre spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojom obore;
• príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív;
• rôznorodá práca a absolútna voľnosť pri realizácii vlastných nápadov na podporu predaja;
• vynikajúci adaptačný proces, interné zaškolenie a ďalšie produktové školenia priamo u výrobcov v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho postupu;
• pohyblivá pracovná doba;
• 13. a 14 plat;
• mimoriadne projektové prémie;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• príspevok na dopravu do zamestnania;
• príspevok na DSS (III. pilier);
• príspevok na jazykový kurz Aj;
• a celý rad ďalších sociálnych benefitov vrátane rôznych firemných akcií.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Našim klientom je dcérska spoločnosť úspešnej a prosperujúcej českej firmy. Spoločnosť je na Slovensku už viac ako 20 rokov popredným lídrom v predaji špičkových stavebných, zemných strojov a mechanizmov renomovaných svetových značiek. Je výhradným zástupcom najväčšieho výrobcu a technologického lídra vo svete, ktorý sa zaoberá vývojom a výrobou týchto strojov a mechanizmov používaných nielen v stavebníctve a doprave, ale aj pri ťažbe surovín a dreva, v energetike a logistike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2931731  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou