Produktový špecialista

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame skvelú pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta/ kandidátku na pozíciu Produktový špecialista pre Maďarský trh.

• Práca je na živnosť prípadne na hlavný pracovný pomer, podľa preferencií kandidáta;
• Práca formou HOME OFFICE;
• Región pôsobenia: Maďarská republika.

Našim klientom je stabilná a prosperujúca česká spoločnosť, ktorá pôsobí na trhoch strednej a východnej Európy, ako uznávaný výrobca a dodávateľ kvalitných pracovných rukavíc. Rukavice boli pôvodne navrhnuté pre automotive, ale svoje uplatnenie nájdu všade tam, kde je nevyhnutné ich používanie pri práci. Spoločnosť sa viac ako 20 rokov radí medzi popredných lídrov, ktorí pôsobia v tejto oblasti.

Koncovými zákazníkmi spoločnosti sú, firmy pôsobiace napr. v chemickom, potravinárskom, stavebnom priemysle atď. Forma predaja sa uskutočňuje prostredníctvom výhradných distribútorov.

Hlavnou úlohou Produktového špecialistu na tejto pozícii nie je robenie aktívneho obchodu, ale budovanie a udržiavanie vzťahov s koncovými zákazníkmi a prezentácia produktov.

80% času je práca vykonávaná v teréne u klientov.

Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorý:
• komunikuje plynule maďarsky;
• je ochotný cestovať po Maďarsku;
• sa dokáže dohovoriť vo veciach obchodno-technických v anglickom jazyku na úrovni mierne pokročilý;
• si vie nájsť cestu a komunikovať na rôznych úrovniach od technických pracovníkov až po manažment a majiteľov spoločností;
• ocení absolútnu voľnosť HOME OFICCE.

Úspešnému kandidátovi/ kandidátke v rámci adaptácie skúsení kolegovia poskytnú všetku potrebnú podporu a zaškolenie, vrátane produktových školení. Na rozbeh dostane databázu stálych koncových klientov.

• práca v spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojom odvetví s viac ako 20 ročnou tradíciou;
• práca formou HOME OFICCE, dáva značnú voľnosť pri hospodárení so svojim pracovným časom;
• absolútna voľnosť pri realizácii vlastných nápadov na podporu predaja;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho postupu;
• služobné auto aj na súkromné účely, notebook;
• práca na živnosť prípadne na hlavný pracovný pomer;
• nadštandardné finančné ohodnotenie + mesačné prémie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Našim klientom je stabilná a prosperujúca česká spoločnosť, ktorá pôsobí na trhoch strednej a východnej Európy, ako uznávaný výrobca a dodávateľ kvalitných pracovných rukavíc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2909943  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové ohodnotenie