Prevádzkový technik hydraulických systémov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Prevádzkový technik hydraulických systémov.

Naším klientom je dcérska spoločnosť švédskej nadnárodnej skupiny, ktorá pôsobí vo väčšine európskych štátov, ale aj v Severnej Amerike. Spoločnosť sa už viac ako 45 rokov zaoberá výrobou hliníkových profilov. Ide o výrobu štandardných profilov, ako napr. kruhové, ploché a šesťhranné tyče, profily tvarov „L, U, T“ atď., ale aj profilov na mieru podľa požiadaviek klienta. Produkty nášho klienta sa používajú najmä v stavebníctve, strojárstve, elektrotechnike a doprave.

Podstatou pracovnej pozície Prevádzkový technik hydraulických systémov je starostlivosť o hydraulický systém výrobných liniek a strojov. Gro práce je na hlavnej prevádzke – lisovni, kde sa nachádzajú 2 hydraulické horizontálne lisy so samostatnou hydraulickou stanicou.
Každý lis má presne stanovený harmonogram údržby. Prevádzkový technik hydraulických systémov v rámci profylaktickej údržby denne vykonáva kontrolu hydraulických systémov (správnosť tlakových parametrov, či nie sú priesaky oleja a pod.). Na týždennej báze sa v rámci jednodňovej odstávky vykonávajú bežné opravy a údržba lisov. Prevádzkový technik hydraulických systémov sa aktívne podieľa na opravách, údržbe, nastavovaní a meraní hydraulických systémov. 2x ročne prebieha odstávka výroby, počas ktorej sa realizujú stredné a veľké opravy hydraulických lisov.

Medzi typické činnosti na tejto pracovnej pozícii patrí:
• meranie, nastavovanie a kontrola hydraulického systému
• navrhovanie úprav hydraulického systému
• špecifikácia a zadávanie požiadaviek na objednávanie náhradných dielov
• praktické aj teoretické vzdelávanie zmenových údržbárov
• úzka spolupráca s programátormi, zmenovými majstrami, vedúcim údržby

Prevádzkový technik hydraulických systémov pracuje len na 1 pracovnú zmenu, od 7.00hod. do 15.00 hod., s tým, že víkendy má voľné.

Vybraný kandidát sa v rámci adaptačného procesu zoznámi s fungovaním spoločnosti a prejde si určitými pracovnými pozíciami, oboznámi sa s ich činnosťou a tým ako budú navzájom spolupracovať. Po nástupe na pozíciu sa vybranému kandidátovi budú aktívne venovať kolegovia na pozíciách konštruktér, predák, plánovač a vedúci údržby.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť nielen kandidáta so skúsenosťami z hydrauliky, ale aj šikovného absolventa so strojárskym zameraním, ktorý má technické myslenie a chce sa rozvíjať v tejto oblasti.

- stabilná pracovná pozícia v modernej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- možnosť participácie na rôznych medzinárodných projektoch v rámci spoločnosti v oblasti hydrauliky
- perspektíva kariérneho rastu
- mesačné odmeny
- príplatok za prácu v hluku
- finančné ohodnotenie za prácu nadčas alebo možnosť čerpať náhradné voľno
- stravné lístky v hodnote 3,30 eur plne hradené zamestnávateľom
- individuálne jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
- zamestnávateľ v prípade záujmu poskytne vybranému kandidátovi ubytovanie na rozbeh

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa už viac ako 45 rokov zaoberá výrobou hliníkových profilov. Ide o výrobu štandardných profilov, ako napr. kruhové, ploché a šesťhranné tyče, profily tvarov „L, U, T“ atď., ale aj profilov na mieru podľa požiadaviek klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2904169  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne platové ohodnotenie