Manažér nákupného oddelenia

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Manažér nákupného oddelenia.

Naším klientom je úspešná a rastúca obchodná spoločnosť, ktorá sa už vyše 20 rokov zaoberá veľkoobchodnou činnosťou so železiarskym tovarom a stavebným a nábytkovým kovaním (napr. zámky a kľučky, hadice, spojovací materiál a veľa iných položiek). Zákazníkmi nášho klienta sú hlavne maloobchodné predajne, stavebné a výrobné spoločnosti a rôzne inštitúcie.

Spoločnosť nášho klienta má na Slovensku tri pobočky – Bratislava, Banská Bystrica, Košice. Na pobočke v Banskej Bystrici sa nachádza nákupné oddelenie, pre ktoré hľadáme manažéra. V Banskej Bystrici je aj centrálny sklad tovaru, z ktorého sa tovar expeduje na pobočky v Bratislave a v Košiciach.

Manažér nákupného oddelenia bude viesť a riadiť nákupné oddelenie, na ktorom pracujú 3 referenti nákupu. To v sebe zahŕňa nielen personálnu, ale aj procesnú stránku.

Práve zefektívňovanie fungovania činností a procesov nákupného oddelenia, ako aj ostatných oddelení, ktoré sú prepojené s nákupným oddelením je jednou z najdôležitejších činností Manažéra nákupného oddelenia.

Úspešný kandidát na tejto pozícii je zodpovedný za optimálne množstvo a zloženie skladových zásob v závislosti od sezónnosti, ukazovateľov predaja a dopytu v predchádzajúcich porovnateľných obdobiach a pod.

Medzi ďalšie typické činnosti na tejto pozícii patrí:

• podieľanie sa na tvorbe týždenných plánov dovozu a expedície tovaru
• vyjednávanie obchodných podmienok s novými aj existujúcimi dodávateľmi
• aktualizácia cenníkov – stanovovanie predajných cien a marže
• riadenie, hodnotenie a motivácia podriadených zamestnancov; v prípade potreby robí aj personálne zmeny v rámci svojho tímu, vyberá a adaptuje nových zamestnancov

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý:
• má buď manažérsku skúsenosť na nákupnom oddelení,
• alebo je šikovný nákupca, ktorý chce využiť svoje doterajšie skúsenosti a kariérne sa posunúť

Z výhod poskytovaných naším klientom by sme radi vyzdvihli, že ide o pracovnú pozíciu, ktorá:
• umožňuje realizovanie vlastných ideí a návrhov pri zefektívňovaní procesov
• poskytuje perspektívu ďalšieho kariérneho rastu

Ďalšie výhody a benefity:
• pracovná pozícia v úspešnej spoločnosti, ktorá neustále posilňuje svoju pozíciu na trhu a rozširuje služby pre svojich zákazníkov
• v malej spoločnosti (do 40 ľudí), ktorá vie reagovať operatívne a pružne
• práca v mladom a kreatívnom tíme s rodinnou atmosférou
• finančné príspevky pri osobných a pracovných výročiach
• teambuildingové kvartálne porady
• Vianočný večierok
• ďalšie benefity po dohode so zamestnávateľom a na základe výsledkov

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je úspešná a rastúca obchodná spoločnosť, ktorá sa už vyše 20 rokov zaoberá veľkoobchodnou činnosťou so železiarskym tovarom a stavebným a nábytkovým kovaním (napr. zámky a kľučky, hadice, spojovací materiál a veľa iných položiek).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2842190  Dátum zverejnenia: 6.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne platové ohodnotenie