Konzultant ERP (ekonomika a účtovníctvo)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou | k spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidát/ - ku na pozíciu Konzultant pre ERP so zameraním na ekonomiku a účtovníctvo.

Spoločnosť sa už viac ako 25 rokov úspešne zaoberá vývojom a implementáciou vnútropodnikových informačných systémov určených pre riadenie podnikových procesov v rôznych oblastiach (napr. účtovníctvo, výroba, nákup, predaj, sklady a pod.).

Každý konzultant v tejto spoločnosti sa v rámci informačného systému špecializuje len na určitú oblasť podnikových procesov. Konzultant na tejto pozícii sa zameriava hlavne na účtovníctvo, personalistiku a mzdy. V rámci týchto oblastí poskytuje odborné poradenstvo a konzultácie prideleným zákazníkom a na základe ich potrieb a požiadaviek navrhne vhodné riešenie v rámci príslušných modulov v systéme.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- analýza požiadaviek zákazníka,
- návrh vhodného riešenia v systéme pre potreby zákazníka,
- implementácia informačného systému u zákazníka a jeho testovanie,
- školenie užívateľov informačného systému,
- starostlivosť o zákazníka (konzultácie, odborné poradenstvo),
- sledovanie legislatívnych zmien a spolupráca na ich zapracovaní do systému.

Konzultant má pridelených vlastných klientov, ktorí sa nachádzajú vo všetkých regiónoch SR a preto je s výkonom tejto práce spojené aj cestovanie.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť ako skúseného konzultanta pre informačné systémy tak aj menej skúseného kandidáta, ktorý má prax v oblasti ekonomiky a účtovníctva a vie si samého seba predstaviť na takejto pozícii.

Úspešný kandidát sa v rámci adaptačného procesu oboznámi s informačným systémom, spôsobom práce spoločnosti a doplní si vedomosti z legislatívy a firemných procesov. Bude sa mu venovať skúsený kolega, ktorý mu pomôže a odovzdá veľké množstvo vlastných skúseností.

Na tejto pozícii by sme radi vyzdvihli:
- možnosť odborného rozvoja a rastu – odborné školenia, konferencie a interné workshopy,
- možnosť kariérneho rastu,
- adaptačný proces prispôsobený schopnostiam kandidáta.

Ostatné výhody a benefity:
- projektové riadenie nastavené tak, aby konzultanti nepracovali zbytočne pod stresom,
- vianočný večierok,
- family day,
- celofiremné výlety za splnenie plácu,
- príspevok na športové aktivity.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť sa už viac ako 25 rokov úspešne zaoberá vývojom a implementáciou vnútropodnikových informačných systémov určených pre riadenie podnikových procesov v rôznych oblastiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálna agentúra pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2004. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Horná 26
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozefína Plevová
Tel.: 0904455597
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831303   Dátum zverejnenia: 29.11.2016