Obchodný manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice, okres Rožňava
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť pre kandidáta/ kandidátku na pozíciu Obchodný manažér.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu slovenskú spoločnosť s viac ako 50 ročnou históriou, ktorá sa radí medzi najvýznamnejších dodávateľov nerastných surovín v strednej Európe.

V roku 2008 spoločnosť získala licenciu na ťažbu štrku. Vybudovali novú modernú výrobnú linku s najmodernejšími technológiami na ťažbu z vody, drvenie, pranie a triedenie štrku. Celá produkcia je určená výhradne pre Slovenskú klientelu, ktorú tvoria najmä poprední výrobcovia betónu.

Podstatou tejto pozície je budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi a zároveň postupná akvizícia nových klientov, ktorí v rámci technologických postupov potrebujú štrk ako základný vstupný materiál pre výrobu vlastných produktov.

Obchodný manažér má pridelenú asistentku, ktorá mu poskytne potrebný administratívny support. V rámci adaptácie poskytne konateľ spoločnosti úspešnému kandidátovi/ kandidátke všetku potrebnú podporu.

Hľadáme človeka, ktorý:
• má manažérske a obchodné skúsenosti;
• je schopný jednať na rôznych úrovniach od technických pracovníkov až po manažment a majiteľov spoločností;
• aktívne komunikuje v anglickom jazyku.

Na tejto pozícii by sme radi vyzdvihli:
• rôznorodosť pracovnej pozície (práca nielen v kancelárii ale aj v teréne);
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov;
• práca v silnej, stabilne a neustále rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Ďalšie výhody a benefity:
• možnosť bezplatného využívania služobného vozidla aj na súkromné účely;
• prepracovaný systém finančného odmeňovania zohľadňujúci náročnosť pracovnej pozície a dosahovanie výsledkov, /mesačné, kvartálové a ďalšie finančné odmeny/;
• príspevok na DDP;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ťažba a dobývanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2782916  Dátum zverejnenia: 26.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové ohodnotenie